Grał w Premier League, trafił do Polonii B.

18 lipca 2011, 16:38; źródło: Polonia Bytom

Nowym zawodnikiem Polonii Bytom został James Sinclair. Angielski piłkarz podpisał kontrakt ze śląskim klubem na dwa lata.

Sinclair ma na swoim koncie grę w Premier League. W barwach drużyny Bolton Wanderers zaliczył dwa występy, debiutując w angielskiej lidze 28 kwietnia 2007 roku w spotkaniu z Chelsea Londyn.

Ostatnio ten zawodnik grał w Izraelu w barwach Sekztia Nes Tziona. Anglik może występować na prawej pomocy bądź obronie.

I liga. Poprzednie informacje:

Dwaj obrońcy trafili do Floty Świnoujście

Mateusz Broź i Piotr Kieruzel zostali zawodnikami Floty Świnoujście. Młodzi obrońcy trafili do Floty z innych klubów I ligi. czytaj dalej »

Kłopoty ze stadionem GKS Katowice

Pierwszy projekt stadionu GKS Katowice powstał. Jednak kibice w dużym stopniu go skrytykowali. Teraz ma zostać on poprawiony, ale na rozpoczęcie budowy w Katowicach muszą zaczekać. czytaj dalej »

Nowi zawodnicy w Arce Gdynia

Dwaj nowi zawodnicy związali się z Arką Gdynia. Konkretnie chodzi o Marcina Juszczyka oraz Piotra Kasperkiewicza. Kolejni zawodnicy są blisko spadkowicza z Ekstraklasy. czytaj dalej »

 

Dodaj swój komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Wpisy naruszające regulamin mogą być usuwane przez moderatorów.