Austria

Austria Austria

Wygrana Słowacji, bramka Jeża

Reprezentacja Słowacji pokonała 2:1 Austrię w środowym spotkaniu towarzyskim. Bramkę dla naszych południowych sąsiadów strzelił pomocnik warszawskiej Polonii Robert Jeż, który na listę strzelców wpisał się w 30. minucie meczu, podwyższając wynik na 2:0.

2:0 Turcji i awans na pozycję wicelidera

Reprezentacja Turcji ograła na Şükrü Saracoğlu Austrię 2:0 w meczu grupy A eliminacji do Euro 2012. Pierwszego gola zdobył w 28. minucie Arda Turan, a wynik ustalił w 77. minucie Gökhan Gönül. Turcy po pięciu meczach zgromadzili dziewięć punktów i zajmują drugie miejsce w grupie. Liderem pozostają z 15 "oczkami" Niemcy.

Grecy ograli Austrię

Reprezentacja Grecji pokonała Austrię 2:1 w rozegranym w środę na Ernst-Happel-Stadion w Wiedniu spotkaniu towarzyskim. Bramki dla zwycięzców zdobyli Georgios Samaras i Georgios Fotakis, a dla gospodarzy trafił Christian Fuchs.

el. do mistrzostw Europy: 11 października 2011, 18:00
Kazachstan - Austria 0:0
el. do mistrzostw Europy: 7 października 2011, 18:00
Azerbejdżan - Austria 1:4
el. do mistrzostw Europy: 6 września 2011, 00:00