Bologna F.C. 1909

Włochy Włochy

Milan uratował remis na San Siro

Milan uratował remis na San Siro AC Milan tylko zremisował na Stadio Giuseppe Meazza 1-1 (0-1) z Bologną w meczu 34. kolejki Serie A. Goście prowadzili od 26. minuty po golu Gastóna Ramíreza. Wyrównał w doliczonym czasie gry niezawodny Zlatan Ibrahimovic. Rossoneri zrównali się punktami z Juventusem, ale Stara Dama ma przed sobą jeszcze mecz z Romą.

Bologna pokonała Cagliari

W ostatnim spotkaniu 32. kolejki Serie A Bologna FC pokonała przed własną publicznością 1-0 (0-0) Cagliari Calcio. Zwycięską bramkę zdobył w 54. minucie Alessandro Diamanti.

Bologna lepsza od Fiorentiny

W zaległym meczu 21. kolejki Serie A Bologna pokonała przed własną publicznością Fiorentinę 2-0 (2-0). Artur Boruc dwukrotnie wyjmował piłkę z siatki po golach Alessandro Diamantiego i Gastóna Ramíreza.

Acquafresca znalazł nowy klub

W nowym sezonie w barwach Bolognii występować będzie Robert Acquafresca. Ostatnio Włoch grał w Cagilari Calcio.

Boruc trafi do klubu Serie A?

Artur Boruc może zamienić Fiorentinę na Bolognę - informują włoskie media. Polski bramkarz latem odejdzie ze Stadio Artemio Franchi, a działacze klubu z Bolonii rozważają możliwość ściągnięcia byłego piłkarza Celtiku, ponieważ z klubem może się rozstać podstawowy golkiper - Emiliano Viviano.

Fiorentina zremisowała z Bologną, Boruc poza kadrą

W pierwszym niedzielnym meczu 37. kolejki Serie A ACF Fiorentina zremisowała przed własną publicznością 1:1 z Bologną. Gola dla gospodarzy strzelił w 20. minucie Alessio Cerci, a wyrównał w 50. Gastón Ramírez. Do bramki "Violi" po ponad półrocznej przerwie spowodowanej kontuzją wrócił Sebastien Frey. Artur Boruc znalazł się poza kadrą drużyny z Florencji.

Serie A: Wygrane Interu i "Violi", grali Polacy

W najciekawszym spotkaniu 34. kolejki Serie A Inter Mediolan pokonał na San Siro Lazio Rzym 2:1. Gole dla mistrza Włoch zdobyli Wesley Sneijder i Samuel Eto'o, a dla gości trafił Mauro Zárate. W innym meczu Fiorentina z Arturem Borucem w bramce wygrała na wyjeździe z Cagliari Calcio 2:1, a Polak popisał się kilkoma dobrymi interwencjami.

Serie A: Remis Violi z Juventusem, bronił Boruc

ACF Fiorentina bezbramkowo zremisowała na własnym stadionie z Juventusem w meczu 33. kolejki Serie A. Cały mecz bramki Violi strzegł Artur Boruc, który zachował czyste konto. W innych meczach Lazio rozgromiło na wyjeździe Catanię 4:1, a Bari Kamila Glika wygrało z Ceseną 1:0. Polski obrońca nie zagrał z powodu kontuzji.

Gaston Ramirez na celowniku Barcelony

FC Barcelona jest zainteresowana pomocnikiem Bologna FC, Gastonem Ramirezem. Skauci "Dumy Katalonii" już kilkukrotnie obserwowali Urugwajczyka w tym sezonie. 20-latek zwrócił uwagę największych klubów swoimi dobrymi występami w Serie A.

Marco Di Vaio przedłużył kontrakt z Bologną

Napastnik Bologna FC 1909, Marco Di Vaio, przedłużył kontrakt z klubem. 34-letni Włoch pozostanie na Stadio Renato Dall'Ara na kolejne dwa lata.

Serie A: Inter goni Milan, wygrane Udinese i Juve

Inter wykorzystał potknięcie Milanu i wygrał z Lecce 1:0. Zwycięskiego gola zdobył w 52. minucie meczu Giampaolo Pazzini. Podopieczni Leonardo mają już tylko dwa punkty straty do rywala zza miedzy, a w najbliższej kolejce obie drużyny zmierzą się ze sobą w derbach Mediolanu. Zwycięstwa odniosły także zespoły Juventusu i Udinese.

Serie A: Pięć goli Interu, wygrana Fiorentiny

W niedzielę rozegrano spotkania 28. kolejki włoskiej Serie A. W najciekawszych pojedynkach Inter Mediolan pokonał u siebie Genoę 5:2, Fiorentina ograła 3:0 Catanię a Udinese Calcio skromnie pokonało 1:0 zespół AS Bari.