Włochy Włochy

Działacz Brescii: Jest duże zainteresowanie Polakiem

Od pewnego czasu Bartosz Salamon znajduje się na celowniku silniejszych klubów niż Brescia Calcio. Zimą nie odszedł z zespołu Serie B, ale działacze klubu już wiedzą, że latem nie uda się go zatrzymać.

Anderlecht Bruksela chce pozyskać Polaka

Kolejny klub dołączył do grupy zainteresowanej pozyskaniem Bartosza Salamona. Młodego pomocnika Brescii Calcio chce sprowadzić Anderlecht Bruksela, którego zawodnikiem jest Marcin Wasilewski.

Mantovani: Salamon powinien trafić do Sportingu

Na dzień dzisiejszy najbardziej rozchwytywanym polskim zawodnikiem jest chyba Bartosz Salamon. Polak prawdopodobnie trafi z Brescii Calcio do Sportingu Lizbona.

Polak coraz bliżej portugalskiego klubu

W ciągu kilku najbliższych dni powinna wyjaśnić się sprawa Bartosza Salamona. Polak jest blisko podpisania kontraktu ze Sportingiem Lizbona.

Trener Barcelony obserwuje Polaka

Pep Guardiola nie odpoczywa i cały czas zastanawia się, jak wzmocnić Barcelonę. Pod jego ścisłą obserwacją znajduje się Bartosz Salamon.

Milan odjeżdża reszcie stawki

AC Milan pokonał na wyjeździe Brescią 1:0 w meczu 34. kolejki Serie A. Gola na wagę trzech punktów zdobył w 82. minucie meczu Robinho. Zespół Massimiliano Allegriego ma już osiem punktów przewagi nad drugim Interem i dziewięć nad trzecim Napoli.

Serie A: Remis Violi z Juventusem, bronił Boruc

ACF Fiorentina bezbramkowo zremisowała na własnym stadionie z Juventusem w meczu 33. kolejki Serie A. Cały mecz bramki Violi strzegł Artur Boruc, który zachował czyste konto. W innych meczach Lazio rozgromiło na wyjeździe Catanię 4:1, a Bari Kamila Glika wygrało z Ceseną 1:0. Polski obrońca nie zagrał z powodu kontuzji.

Serie A: Inter goni Milan, wygrane Udinese i Juve

Inter wykorzystał potknięcie Milanu i wygrał z Lecce 1:0. Zwycięskiego gola zdobył w 52. minucie meczu Giampaolo Pazzini. Podopieczni Leonardo mają już tylko dwa punkty straty do rywala zza miedzy, a w najbliższej kolejce obie drużyny zmierzą się ze sobą w derbach Mediolanu. Zwycięstwa odniosły także zespoły Juventusu i Udinese.

Serie A: Inter zgubił punkty w Brescii

Serie A: Inter zgubił punkty w Brescii W spotkaniu otwierającym 29. kolejkę Serie A Brescia Calcio zremisowała przed własną publicznością z Interem Mediolan 1:1. Wynik spotkania otworzył w 18. minucie Samuel Eto'o, a do wyrównania doprowadził w 85. Andrea Caracciolo. Obie drużyny kończyły mecz w "10", ponieważ czerwone kartki ujrzeli Iván Córdoba i Andrea Caracciolo.

Serie A: Pięć goli Interu, wygrana Fiorentiny

W niedzielę rozegrano spotkania 28. kolejki włoskiej Serie A. W najciekawszych pojedynkach Inter Mediolan pokonał u siebie Genoę 5:2, Fiorentina ograła 3:0 Catanię a Udinese Calcio skromnie pokonało 1:0 zespół AS Bari.

Serie A: Pewne zwycięstwo Chievo

Zwycięstwem Chievo Werona zakończyło się pierwsze z niedzielnych spotkań 22. kolejki Serie A. Podopieczni Stefano Pioliego pokonali na wyjeździe Brescię 3:0.

Lanzafame wypożyczony do Brescii

Napastnik Juventusu, Davide Lanzafame został wypożyczony do końca obecnego sezonu do Brescii Calcio. 23-letni zawodnik dołączył do zespołu "Starej Damy" przed rozpoczęciem obecnych rozgrywek.