CFR 1907 Cluj

Rumunia Rumunia

Cluj na remis z Romą

AS Roma zremisowała 1:1 z rumuńskim Cluj w meczu grupy E Ligi Mistrzów. Taki wynik sprawia, że podopieczni Claudio Ranieriego awansują do dalszej części tych rozgrywek, natomiast Rumuni już w poprzedniej kolejce stracili szansę na dalszy udział w europejskich pucharach.

Bazylea skromnie pokonała Cluj

FC Basel pokonało 1:0 CFR Cluj w meczu 5. kolejki Ligi Mistrzów. Zwycięstwo szwajcarskiemu zespołowi zapewnił Federico Almerares, który na listę strzelców wpisał się w 15. minucie.

Awans Bayernu, hat-trick Gomeza

Bayern Monachium pokonał na wyjeździe CFR Cluj 4:0 w rozegranym w środę spotkaniu grupy E Ligi Mistrzów i awansował do kolejnej fazy rozgrywek. Bohaterem meczu był Mario Gomez, który popisał się hat-trickiem.

Wygrana Bayernu

Bayern Monachium wygrał 3:2 z CFR Cluj w meczu 3. kolejki grupy E Ligi Mistrzów.

Roma lepsza od Cluj

AS Roma pokonała 2:1 CFR Cluj w meczu grupy E Ligi Mistrzów. Gole dla zespołu prowadzonego przez Claudio Ranieriego strzelili w przeciągu dwóch minut Philippe Mexes i Marco Boriello.

Pierwsze zwycięstwo nowego trenera

Trener CFR Cluj, Sorin Cartu, był zachwycony premierowym zwycięstwem swojej drużyny w Lidze Mistrzów. Gospodarze wygrali 2:1 z FC Basel zaledwie dwa dni po zatrudnieniu nowego szkoleniowca.

CFR Cluj pokonał FC Basel

Rumuński CFR Cluj pokonał w meczu pierwszej kolejki grupy E piłkarskiej Ligi Mistrzów szwajcarski FC Basel 2:1. Wszystkie gole padły jeszcze w pierwszej połowie spotkania.