Anglia Anglia

Rudnevs trafił do Niemiec. Chcieli go w Anglii

Artjoms Rudnevs w piątek związał się kontraktem z Hamburger SV. Okazuje się, że o byłego już snajpera Lecha Poznań zabiegały mocno też kluby z Anglii.

Wielkie strzelanie na Old Trafford. Remis United z Evertonem

Manchester United miał szansę odskoczyć City na osiem punktów w ligowej tabeli. Jednak w niedzielnym meczu 35. kolejki Premier League Czerwone Diabły zremisowały na Old Trafford 4-4 (1-1) z Evertonem.

Niesamowity gol strzelony przez bramkarza

W środę w trakcie meczu Premier League doszło do niesamowitej sytuacji. Gola zdobył bramkarz - Tim Howard.

Sandomierski blisko Evertonu

Coraz bliżej podpisania kontraktu z Evertonem Liverpool jest Grzegorz Sandomierski. Polak pozytywnie przeszedł testy w angielskim klubie.

Sandomierski: Wszystko idzie dobrze

Coraz bliżej podpisania kontraktu z Evertonem Liverpool jest Grzegorz Sandomierski. Polski bramkarz ma za sobą pierwsze badania w angielskim klubie.

Sandomierski na testach w Anglii

Niewiele obecnie Jagiellonia Białystok może zaoferować Grzegorzowi Sandomierskiemu. Młody bramkarz rozgląda się za nowym klubem. Najnowszy kierunek to angielski Everton Liverpool.

Premier League: Nieoczekiwana porażka Manchesteru City

W sobotnim meczu 36. kolejki Premier League Everton pokonał na Goodison Park Manchester City 2:1. Po pierwszej połowie prowadzili goście za sprawą Yaya Touré, ale w drugiej gospodarze zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Gole Sylvaina Distina i Leona Osmana dały The Toffees zwycięstwo.

Javier Hernandez bohaterem Manchesteru United

W pierwszym sobotnim spotkaniu 34. kolejki Premier League Manchester United wygrał na Old Trafford z Evertonem 1:0. Zwycięską bramkę zdobył w 84. minucie meczu Javier Hernández. Dzięki trzem punktom "Czerwone Diabły" mają już dziewięć punktów przewagi nad Chelsea i Arsenalem i mogą spokojnie obserwować poczynania rywali.

Premier League: Przełamanie Chelsea z WBA

W sobotnim meczu 33. kolejki Premier League Chelsea pokonała na wyjeździe West Bromwich Albion 3:1. W innym spotkaniu West Ham United przegrał na Boleyn Ground z Aston Villa 1:2 i nadal znajduje się w strefie spadkowej. Z kolei trzy punkty na swoje konto może zapisać Wigan Athletic, który wygrał w bardzo ważnym meczu z Blackpool 3:1 i opuścił strefę spadkową. Przynajmniej do niedzieli...

Wysoka wygrana Evertonu pogrążyła "Wilki"

W pierwszym sobotnim meczu 32. kolejki Premier League Wolverhampton przegrał na Molineux Stadium z Evertonem 0:3. Wynik został ustalony już w pierwszej połowie, a do siatki gospodarzy trafiali kolejno: Jermaine Beckford, Phil Neville i Dinijar Bilaletdinow. Porażka oznacza dla "Wilków" pozostanie w strefie spadkowej.

Louis Saha nie zagra do końca sezonu!

Napastnik Evertonu, Louis Saha, przeszedł operację kostki i najprawdopodobniej już nie zagra w obecnym sezonie. To duża strata dla menedżera "The Toffees", Davida Moyesa, który nie może także skorzystać z usług Mikela Artety.

Boruc wróci na Wyspy. Tym razem do Anglii?

Artur Boruc prawdopodobnie zachowa miejsce w składzie Fiorentiny do końca sezonu. Ale w nowych rozgrywkach wróci stary układ: między słupkami Sebastien Frey, a Polak na ławce. Boruc na to sie nie godzi i jego menedżer już sonduje sytuację na rynku transferowym...