FC Basel 1893

Szwajcaria Szwajcaria

Bayern Monachium poległ w Bazylei

W pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów FC Basel wygrał przed własną publicznością z Bayernem Monachium 1-0 (0-0). Zwycięską bramkę zdobył w 86. minucie spotkania Valentin Stocker. Rewanż odbędzie się 13 marca na Allianz Arena.

Bayern pewnie ograł Bazyleę

Bayern Monachium pokonał 3:0 FC Basel w meczu ostatniej kolejki grupy E Ligi Mistrzów. Dwie bramki dla podopiecznych Louisa van Gaala strzelił Franck Ribery, a jedno trafienie dołożył Anatolij Tymoszczuk.

Bazylea skromnie pokonała Cluj

FC Basel pokonało 1:0 CFR Cluj w meczu 5. kolejki Ligi Mistrzów. Zwycięstwo szwajcarskiemu zespołowi zapewnił Federico Almerares, który na listę strzelców wpisał się w 15. minucie.

Cenne zwycięstwo Romy na wyjeździe

AS Roma pokonała FC Basel 3:2 w rozegranym w środę spotkaniu grupy E Ligi Mistrzów. Dla podopiecznych Claudio Ranieriego to drugie zwycięstwo w tej edycji rozgrywek.

Roma przegrała z FC Basel

AS Roma przegrała 1:3 z FC Basel w meczu 3. kolejki grupy E piłkarskiej Ligi Mistrzów. Bramki dla szwajcarskiego zespołu strzelili Alexander Frei, Samuel Inkoom i Cabral. Wicemistrzowie Włoch zdołali odpowiedzieć jedynie trafieniem Marco Boriello.

Schweinsteiger dał zwycięstwo Bayernowi

Bayern Monachium rzutem na taśmę wygrał 2:1 z FC Basel w drugim meczu grupy E Ligi Mistrzów. Dwa gole dla swojego zespołu strzelił Bastian Schweinsteiger.

Pierwsze zwycięstwo nowego trenera

Trener CFR Cluj, Sorin Cartu, był zachwycony premierowym zwycięstwem swojej drużyny w Lidze Mistrzów. Gospodarze wygrali 2:1 z FC Basel zaledwie dwa dni po zatrudnieniu nowego szkoleniowca.

CFR Cluj pokonał FC Basel

Rumuński CFR Cluj pokonał w meczu pierwszej kolejki grupy E piłkarskiej Ligi Mistrzów szwajcarski FC Basel 2:1. Wszystkie gole padły jeszcze w pierwszej połowie spotkania.