FK Partizan

Serbia Serbia

Wygrana "Kanonierów", grał Fabiański

Arsenal Londyn z Łukaszem Fabiańskim w składzie pokonał 3:1 Partizana Belgrad w meczu ostatniej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. "Kanonierzy" obieli prowadzenie w 30. minucie po golu z rzutu karnego Robina Van Persiego. Do wyrównania doprowadził w 52. minucie Cleo, który strzałem z dystansu pokonał Łukasza Fabiańskiego. Polski bramkarz nie zawinił przy stracie bramki.

Zwycięstwo Szachtara w Belgradzie

Szachtar Donieck wygrał 3-0 z Partizanem Belgrad w wyjazdowym meczu 5. kolejki grupy H Ligi Mistrzów. Gole dla ukraińskiego zespołu zdobyli Stepanenko, Jadson i Eduardo.

Sporting wygrał w Belgradzie

Partizan Belgrad przegrał na własnym stadionie ze Sportingiem Braga 0:1 w rozegranym w środę spotkaniu grupy H Ligi Mistrzów. O zwycięstwie gości przesądził gol zdobyty w 36. minucie przez Moisesa.

Sporting wygrał z Partizanem

Sporting Braga wygrał 2:0 z Partizanem Belgrad w meczu 3. kolejki grupy H piłkarskiej Ligi Mistrzów. Bramki dla portugalskiego zespołu strzelili Brazylijczycy - Lima i Matheus Nascimento.

Wygrana Arsenalu, Fabiański obronił karnego

Arsenal Londyn pokonał Partizan Belgrad 3:1 w wyjazdowym spotkaniu 2. kolejki grupy H Ligi Mistrzów. Bramki "Kanonierów" strzegł w tym spotkaniu polski bramkarz Łukasz Fabiański, który w 84. minucie obronił rzut karny.

Szachtar zgarnął komplet punktów

Szachtar Donieck pokonał 1:0 Partizan Belgrad w meczu grupy H Ligi Mistrzów. Jedynego gola dla ukraińskiego zespołu strzelił Dario Srna w 71. minucie.