Francja

Francja Francja

Nasri do dziennikarza: Pierd*** się!

Reprezentacja Francji odpadła już Euro 2012. Nie wszyscy zawodnicy tej drużyny po porażce z Hiszpanią potrafili zachować się z klasą.

"Woleliśmy trafić na Hiszpanię niż Włochy"

Reprezentacja Francji przegrała ostatni mecz grupowy ze Szwecją i w ćwierćfinale Euro 2012 powalczy z Hiszpanią. - Woleliśmy mecz z Hiszpanią niż z Włochami - stwierdził niespodziewani Samir Nasri.

Francja wygrała z gospodarzami

Reprezentacja Francji potwierdziła, że jest w wysokiej formie. Trójkolorowi ograli bez większych problemów reprezentację Ukrainy.

Powołania Blanca na Euro 2012

Częściowo poznaliśmy kadrę Francji na Euro 2012. Laurent Blanc podał nazwiska powołanych piłkarzy, którzy występują w klubach zagranicznych.

Dramat Francuza. Przepadnie mu Euro

Fatalnej kontuzji doznał w sobotnim meczu Arsenalu Londyn z Norwich City (3:3) Bacary Sagna. Francuz nie pojedzie z powodu urazu na Euro 2012.

Znamy kapitana Francji na Euro 2012

Selekcjoner reprezentacji Francji, Laurent Blanc, zdradził nazwisko piłkarza, który będzie pełnił funkcję kapitana podczas Euro 2012. To bramkarz Olympique Lyon - Hugo Lloris.

Na razie nie będzie nowej umowy Blanca

Latem wygasa kontrakt Laurenta Blanca z Francuskim Związkiem Piłki Nożnej. Na razie umowa nie zostanie przedłużona.

Z rezerwami Francji nie zdołaliśmy wygrać

Reprezentacja Polski rozegrała niezwykle cenny mecz towarzyski z Francją. W czwartkowej konfrontacji niestety biało-czerwoni przegrali 0:1. Jedyną bramkę w meczu zdobył... Tomasz Jodłowiec.

Valbuena: Dobrze znam trzech polskich piłkarzy

Już w czwartek w Warszawie na stadionie Legii reprezentacja Polski zmierzy się w meczu towarzyskim z Francją. - Dobrze znam trzech polskich piłkarzy grających w lidze francuskiej - Ireneusza Jelenia, Dariusza Dudkę i Ludovica Obraniaka. To bardzo dobrzy zawodnicy - powiedział pomocnik Olympique Marsylia, Mathieu Valbuena, który najprawdopodobniej wystąpi od pierwszej minuty w spotkaniu z Polakami.

Francuzi z małym opóźnieniem w Polsce

Reprezentacja Francji jest już w Polsce, ale z dotarciem do naszego kraju miała mały problem. Trójkolorowi w Warszawie pojawili się z dwugodzinnym opóźnieniem.

Ukraina przegrała w Doniecku z Francją

Reprezentacja Francji pokonała 4:1 Ukrainę w meczu towarzyskim rozegranym na Donbass Arena w Doniecku. W 53. minucie prowadzenie objęli gospodarze po golu Anatolija Tymoszczuka. Pięć minut później wyrównał Kévin Gameiro, a w końcówce spotkania goście zdobyli aż trzy bramki za sprawą Marvina Martina i Younèsa Kaboula. Francuzi już w czwartek zmierzą się z Polakami na stadionie Legii Warszawa.

Francja zgarnęła komplet punktów

Francja pokonała Luksemburg 2:0 w meczu grupy D eliminacji do Euro 2012. Gole dla "Trójkolorowych" zdobyli Philippe Mexès i Yoann Gourcuff. Podopieczni Laurenta Blanca z 12 punktami są liderem swojej grupy. Ich rywal po pięciu meczach ma zaledwie jeden punkt i zajmuje ostatnie miejsce.