Fulham FC

Anglia Anglia

Skromne zwycięstwo Manchesteru United

Manchester United wygrał na Old Trafford 1-0 (1-0) z Fulham w ostatnim spotkaniu 30. kolejki Premier League. Zwycięstwo Czerwonym Diabłom zapewnił Wayne Rooney, który w 42. minucie pokonał Marka Schwarzera.

Martin Jol menedżerem Fulham

Martin Jol został nowym menedżerem Fulham Londyn. 55-letni szkoleniowiec podpisał z angielskim klubem dwuletni kontrakt. - Dziękuję za udzielone mi zaufanie. Mam nadzieję, że szybko stanę się częścią tutejszej rodziny - powiedział Holender.

Liverpool rozgromił Fulham, hattrick Maxi'ego Rodrigueza

W ostatnim spotkaniu 36. kolejki Premier League Liverpool pokonał na Craven Cottage Fulham aż 5-2. The Reds rozstrzygnęli losy meczu w pierwszej połowie strzelając rywalowi trzy gole. Dzięki zwycięstwu podopieczni Kenny'ego Dalglisha awansowali na piąte miejsce wyprzedzając Tottenham.

Pewna wygrana Fulham na Craven Cottage

W spotkaniu 33. kolejki Premier League Fulham pokonało na Craven Cottage Bolton Wanderers 3:0. Dwa gole dla gospodarzy zdobył Clint Dempsey, a trzecią bramkę dołożył Brede Hangeland. Zwycięstwo pozwoliło umocnić się drużynie z Londynu w środkowej części tabeli.

Everton coraz bliżej gry w pucharach!

Forma Evertonu jest w tym sezonie jak sinusoida. Ale im bliżej końca sezonu, tym lepiej. Tym razem podopieczni Davida Moyesa wygrali z Fulham. "The Toffees" w sobotę prowadzili 2:0, ale końcówka była niezwykle emocjonująca. Tym samym do strefy drużyn mających awans do Ligi Europy brakuje im tylko dwóch punktów.

Premier League: Man City zremisował z Fulham

Zajmujący trzecie miejsce w tabeli Premier League Manchester City tylko zremisował na własnym stadionie z Fulham Londyn 1:1 w meczu 28. kolejki. Wynik spotkania otworzył Mario Balotelli, a do wyrównania doprowadził Damien Duff.

Premier League: Strata punktów Chelsea

Fulham Londyn bezbramkowo zremisowało z Chelsea Londyn w jedynym poniedziałkowym spotkaniu 27. kolejki Premier League. Dla aktualnych mistrzów Anglii strata punktów oznacza zmniejszenie niemal do minimum szans na obronę tytułu.

Puchar Anglii: Tottenham wyeliminowany

W ostatnim, niedzielnym meczu w ramach 4. rundy Pucharu Anglii niespodziewanej porażki doznali piłkarze Tottenhamu. Podopieczni Harry'€™ego Redknappa przegrali z Fulham 0:4 i pożegnali się z rozgrywkami.

Premier League: Skromna wygrana "The Reds"

W rozegranym w środę zaległym spotkaniu Premier League Liverpool pokonał przed własną publicznością Fulham Londyn 1:0. Jedyna bramka spotkania padła w 52. minucie po samobójczym trafieniu Johna Pantsila.

Napastnik Chelsea wypożyczony do Fulham

Fulham Londyn potwierdziło wypożyczenie napastnika Chelsea Londyn, Gaela Kakuty. Reprezentant francuskiej młodzieżówki będzie występował na Craven Cottage do końca obecnego sezonu.

Maradona nie zastąpi menedżera Fulham

Diego Maradona zadzwonił do trenera Fulham, Marka Hughesa, by poinformować go, że nie zamierza przystawać na ofertę właścicieli angielskiego klubu i nie zastąpi Hughesa na jego stanowisku - informuje magazyn "People".

Bramkarz Australii zostanie rekordzistą

Bramkarz reprezentacji Australii, Mark Schwarzer, jest bliski wyrównania rekordu ilości występów w kadrze należącego do Alexa Tobina. Gwiazdor Fulham we wtorek zagra po raz 87. w drużynie narodowej.