Polska Polska

Kolejny gracz odejdzie z GKS? Chce go Legia

GKS Bełchatów może mieć poważne problemy w nowym sezonie Ekstraklasy. Zespół Kamila Kieresia praktycznie przestaje istnieć. Czołowi gracze zmieniają kluby. Bliski odejścia jest Dawid Nowak.

Podejrzani o ustawianie meczów rozwiązali umowy

Grzegorz Fonfara, Łukasz Sapela i Jacek Popek nie są już zawodnikami GKS Bełchatów. Wszyscy rozwiązali umowy.

Kosowski i Żewłakow odejdą z Bełchatowa?

Dwaj doświadczeni zawodnicy mogą pożegnać się z GKS-em Bełchatów. Chodzi o Kamila Kosowskiego i Marcina Żewłakowa.

Zarzuty korupcyjne dla znanych piłkarzy

Nadal pojawiają się nowe dowody i nowe zarzuty w aferze korupcyjnej. Tym razem mamy złe wiadomości dla GKS-u Bełchatów.

Kiereś: Sytuacja zrobiła się niewesoła

GKS Bełchatów w sobotnim meczu zaprezentował się całkiem dobrze, ale poległ w starciu z Widzewem Łódź. - Trzeba pochylić głowy, bo byliśmy słabsi. Korona nas przechytrzyła - przyznał Kamil Kiereś.

Zagłębie Lubin - GKS Bełchatów 1-1

Zagłębie Lubin - GKS Bełchatów 1-1 W pierwszym niedzielnym meczu 27. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Zagłębie Lubin zremisowało 1-1 (0-0) z GKS-em Bełchatów. Wynik spotkania otworzył w 50. minucie Grzegorz Baran. Wyrównał już w doliczonym czasie gry Adam Banaś.

GKS Bełchatów pokonał Jagiellonię

W spotkaniu otwierającym 26.kolejkę T-Mobile Ekstraklasy GKS Bełchatów wygrał 2-0 (2-0) z Jagiellonią Białystok. Gole dla zwycięzców strzelili w pierwszej połowie Marcin Żewłakow i Damian Zbożeń.

Kiereś: Walka o utrzymanie trwa

Punkt na stadionie Legii Warszawa jest cenną zdobyczą dla GKS-u Bełchatów. Nie ukrywa tego Kamil Kiereś.

Legia zaledwie zremisowała z GKS-em Bełchatów

Legia zaledwie zremisowała z GKS-em Bełchatów Legia Warszawa zremisowała przed własną publicznością 1-1 (1-0) z GKS-em Bełchatów w sobotnim spotkaniu 23. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Dla gospodarzy gola zdobył Rafał Wolski, a dla przyjezdnych Marcin Żewłakow. Legioniści nadal są liderem Ekstraklasy, a ich przewaga nad Śląskiem Wrocław wynosi dwa punkty.

Wisła Kraków zremisowała w Bełchatowie

Wisła Kraków zremisowała w Bełchatowie GKS Bełchatów zremisował na własnym boisku 2-2 (1-0) z Wisłą Kraków w meczu 22. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Biała Gwiazda przegrywała już 0-2, ale dzięki golom Cwetana Genkowa i w doliczonym czasie gry Dudu Bitona uratowała remis.

Widzew pokonał GKS Bełchatów

Widzew Łódź wygrał przed własną publicznością z GKS Bełchatów 1-0 (1-0) w niedzielnym meczu 21. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Gola na wagę zwycięstwa zdobył w pierwszej połowie Hachem Abbès.

GKS Bełchatów zremisował z Górnikiem

W ostatnim spotkaniu 19. kolejki T-Mobile Ekstraklasy GKS Bełchatów zremisował 1-1 (0-0) z Górnikiem Zabrze. Gospodarze objęli prowadzenie w 59. minucie po golu Dawida Nowaka. Do wyrównania doprowadził w 74. minucie Michał Pazdan po pięknym trafieniu z dystansu.