Gryf Wejherowo

Polska Polska

Gryf zremisował z Legią. Piłkarze dostali nagrodę

Remis 1:1 z Legią Warszawa na wyjeździe nie dał piłkarzom Gryfa Wejherowo awansu do półfinału Pucharu Polski. Na pocieszenie zawodnicy III-ligowca dostali jednak pokaźną premię.

Kompromitacja Legii na własnym boisku!

Legia Warszawa zaledwie zremisowała 1-1 (0-0) z Gryfem Wejherowo w rewanżowym spotkaniu ćwierćfinału Pucharu Polski. Goście prowadzili od 64. minuty po golu Tomasza Kotwicy. W ostatniej minucie remis liderowi Ekstraklasy uratował Michał Żyro. Podopieczni Macieja Skorży awansowali do półfinału dzięki wygranej 3-0 w pierwszym meczu.

Protest Gryfa odrzucony. Nie dostał walkowera

Gryf Wejherowo nie dostał walkowera za pierwszy mecz ćwierćfinałowy z Legią Warszawa. III-ligowiec złożył wniosek o ukaranie Legii, ale PZPN nie zdecydował się zmienić wyniku z boiska.

Niciński: Gratulacje dla Legii

Kolejnej niespodzianki w Pucharze Polski nie zdołali sprawić piłkarze Gryfa Wejherowo. Co po porażce 0:3 do powiedzenia miał trener Grzegorz Niciński?

Legia blisko półfinału Pucharu Polski

Legia Warszawa jest o krok od awansu do półfinału Pucharu Polski. Lider Ekstraklasy pokonał w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Gryf Wejherowo. Zespół Macieja Skorży wygrał 3:0 na stadionie III-ligowca.

Prezes Gryfa: Mecz z Legią był naszym marzeniem

W 1/4 finału Pucharu Polski Gryf Wejherowo zagra z Legią Warszawa. Nikt w klubie z III ligi nie jest załamany z tego faktu. Wyniki losowania przyjęto z wielkim entuzjazmem.

Puchar Polski: Znamy pary ćwierćfinałowe

W poniedziałek odbyło się losowanie 1/4 finału Pucharu Polski. Spotkania na tym etapie rozegrane zostaną w marcu przyszłego roku.

Puchar Polski: 20 marca 2012, 20:30
Legia Warszawa - Gryf Wejherowo 1:1
Puchar Polski: 13 marca 2012, 15:00
Gryf Wejherowo - Legia Warszawa 0:3
Puchar Polski: 18 października 2011, 14:00
Gryf Wejherowo - Górnik Zabrze 1:0

• Pełna nazwa: Wejherowski Klub Sportowy Gryf Wejherowo