Iran

Iran Iran

Carlos Queiroz selekcjonerem Iranu

Carlos Queiroz został nowym selekcjonerem Iranu. Portugalczyk podpisał trzyletnią umowę. 58-letni trener będzie pracował w Iranie do Mistrzostw Świata w 2014 roku w Brazylii. Ma także sprawować nadzór nad zespołami młodzieżowymi i reprezentacją do lat 23.

czytaj dalej »

Były trener Realu obejmie Iran?

Były trener Realu Madryt, Carlos Queiroz, przebywa w Iranie, gdzie negocjuje warunki kontraktu z piłkarską reprezentacją tego kraju. Portugalczyk w przeszłości, poza epizodem w Madrycie, pracował jako asystent Sir Alexa Fergusona w Manchesterze United, a także był selekcjonerem reprezentacji Portugalii.

czytaj dalej »

Maradona jedzie do Iranu w odwiedziny

W ostatnim czasie nasiliły się doniesienia mówiące o tym, że Diego Maradona ma zostać selekcjonerem reprezentacji Iranu. Wszelkim spekulacjom zadał kłam szef tamtejszego związku piłki nożnej, Ali Kaffashian, który przyznał, że "Boski Diego" co prawda przybędzie do Iranu, ale w celach towarzyskich i turystycznych.

czytaj dalej »

Maradona szkoleniowcem Iranu?

Prezydent Piłkarskiej Federacji Iranu (FFIRI), Ali Kaffashian oczekuje na spotkanie z Diego Armando Maradoną. Przedmiotem rozmów ma być propozycja przejęcia przez Argentyńczyka piłkarskiej reprezentacji tego kraju.

czytaj dalej »
więcej informacji »

Kalendarz zespołu

Ostatnie mecze

Mecze towarzyskie: 9 lutego 2011, 17:00
Iran - Rosja 1:0
22 stycznia 2011, 17:25
Iran - Korea Płd. 0:1
19 stycznia 2011, 15:15
ZEA - Iran 0:3

Następne mecze

Brak następnych spotkań.

Infromacje o drużynie

  • Pełna nazwa: reprezentacja Iranu