Irlandia Irlandia

Trapattoni: Mam dobre wspomnienia z Polski

Giovanni Trapattoni przyjedzie w lato do Polski wraz z reprezentacją Irlandii. Włoski szkoleniowiec ma dobre wspomnienia z naszym krajem.

Irlandczycy nie są pazerni na pieniądze

Kryzys gospodarzy dotyka również świat futbolu. Doskonale problemy ekonomiczne rozumieją piłkarze rerepzentacji Irlandii.

Trapattoni chce nadal prowadzić reprezentację Irlandii

Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Irlandii, Giovanni Trapattoni, chciałby poprowadzić reprezentację Irlandii w Mistrzostwach Świata w 2014 roku w Brazylii. - Emerytura? Nawet o tym nie myślę. Jeśli Irlandzka Federacja Piłkarska będzie chciała przedłużyć ze mną umowę, to zgodzę się bez wahania. Jeśli nie, to poszukam innej pracy - powiedział Włoch.

Norwegia wygrała w Dublinie

Reprezentacja Irlandii przegrała w Dublinie z Norwegią 1:2 w rozegranym w środę spotkaniu towarzyskim. Prowadzenie już w 5. minucie dał gospodarzom Shange Long, który skutecznie wykorzystał rzut karny. W 34. minucie wyrównał jednak Morten Gamst Pedersen, a w końcówce spotkania wygraną zapewnił Norwegom Erik Andre Huseklepp.

Keane gotowy na mecz z Andorą

Kapitan reprezentacji Irlandii, Robbie Keane będzie mógł wystąpić we wtorkowym spotkaniu eliminacji do Euro 2012 z Andorą. Uraz kolana, którego 30-letni snajper nabawił się w meczu z Armenią okazał się mniej groźny niż przewidywano.

Skromne zwycięstwo Irlandii z Armenią

Reprezentacja Irlandii pokonała Armenię 1:0 w rozegranym w piątek pierwszym spotkaniu grupy B eliminacji do Euro 2012. Jedynego gola w 76. minucie zdobył Keith Fahey.

Kadra Irlandii na mecz z Argentyną

Szkoleniowiec reprezentacji Irlandii, Giovanni Trapattoni ogłosił nazwiska 28 piłkarzy, których powołał na towarzyski mecz z Argentyną. Spotkanie odbędzie się 11 sierpnia.