Izrael

Izrael Izrael

Melikson nie zagra w meczu o punkty el. Euro 2012

Maor Melikson jednak nie wystąpi jeszcze w meczu o stawkę w reprezentacji Izraela. Pomocnik Wisły Kraków nie zagra w piątkowym spotkaniu z Grecją o punkty el. Euro 2012.

czytaj dalej »

Melikson wybrał reprezentację Izraela

Melikson wybrał reprezentację Izraela Temat gry Maora Meliksona w reprezentacji Polski jest już zamknięty. Zawodnik Wisły Kraków ostatecznie zdecydował się na drużynę narodową Izraela.

czytaj dalej »

Melikson zagrał fenomenalny mecz

W fenomenalnej formie znajduje się Maor Melikson. Piłkarz Wisły Kraków udowodnił to w spotkaniu reprezentacji Izraela z Wybrzeżem Kości Słoniowej.

czytaj dalej »

Melikson powołany do kadry Izraela

Selekcjoner drużyny narodowej Izraela, Luis Fernandez, ogłosił dzisiaj nazwiska 21 zawodników powołanych na mecz towarzyski z Wybrzeżem Kości Słoniowej. Na liście znalazł się zawodnik krakowskiej Wisły, Maor Melikson.

czytaj dalej »

Powołanie dla piłkarza Wisły Kraków

Powołanie dla piłkarza Wisły Kraków Dobra gra w barwach Wisły Kraków Maora Meliksona przekłada się na zainteresowanie tym zawodnikiem ze strony selekcjonera reprezentacji Izraela. Piłkarz Białej Gwiazdy otrzymał powołanie na mecz z Łotwą, który rozegrany zostanie 4 czerwca w Rydze.

czytaj dalej »

Trener Izraela zawieszony

Międzynarodowa Federacja Piłkarska (FIFA) zawiesiła selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Izraela, Luisa Fernandeza w pełnieniu swoich obowiązków trenerskich.

czytaj dalej »
więcej informacji »

Kalendarz zespołu

Ostatnie mecze

el. do mistrzostw Europy: 11 października 2011, 19:00
Malta - Izrael 0:2
el. do mistrzostw Europy: 6 września 2011, 00:00
Chorwacja - Izrael -:-
el. do mistrzostw Europy: 2 września 2011, 00:00
Izrael - Grecja -:-

Następne mecze

Brak następnych spotkań.

Infromacje o drużynie

  • Pełna nazwa: reprezentacja Izraela