Trwa polowanie na Alessandro Del Piero. Włoskiego napastnika kusi jeden z hiszpańskich klubów.

Wielki snajper zakończył karierę

Niestety karierę zakończył Ruud van Nistelrooy. Holenderski napastnik w ostatnich latach był jednym z najlepszych snajperów w Europie.

Osasuna zremisowała z Malagą

Osasuna zremisowała przed własną publicznością 1-1 (0-0) z Malagą w spotkaniu zamykającym 35. kolejkę Primera Division. Prowadzenie w 53. minucie objęli gospodarze po golu Nino. Wyrównał w 67. Santi Cazorla. Malaga nadal zajmuje czwarte miejsce ze stratą trzech punktów do Valencii. Z kolei Osasuna jest siódma.

Cenne zwycięstwo Żółtej Łodzi Podwodnej

Villarreal CF wygrał przed własną publicznością 2-1 (0-0) z Malagą w meczu 33. kolejki Primera Division. Prowadzenie w tym spotkaniu objęli goście po golu Santi Cazorli. W końcówce gospodarze zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść za sprawą Marcosa Senny i Hernána Péreza.

Real stracił punkty z Malagą

Real Madryt zremisował na własnym boisku 1-1 (1-0) z Malagą w spotkaniu 28. kolejki Primera Division. Gola dla Królewskich zdobył Karim Benzema, a dla gości w doliczonym czasie gry Santiago Cazorla. Real ma już tylko osiem punktów przewagi nad Barceloną.

Didier Drogba na celowniku Malagi

Malaga chce pozyskać napastnika Chelsea Londyn - Didiera Drogbę. Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej miałby być partnerem w ataku Ruuda van Nisterlooy'a. Zwolennikiem transferu 33-letniego napastnika jest szkoleniowiec Malagi, Manuel Pellegrini.

Duże wzmocnienie Malagi

Kolejnym nabytkiem hiszpańskiej Malagi będzie Jeremy Toulalan. Francuski pomocnik podpisze kontrakt z klubem z Primera Division na cztery lata.

Joris Mathijsen piłkarzem Malagi

Obrońca reprezentacji Holandii, Joris Mathijsen, zamienił Hamburger SV na Malagę. Piłkarz związał się z hiszpańskim klubem dwuletnią umową. To kolejny zawodnik z Holandii, po Ruudzie van Niesterlooy'u, który dołączył do Boquerones.

Van Nistelrooy: Ten zespół ma szansę na sukces

Ruud van Nistelrooy przeszedł z Hamburger SV do Malagi na zasadzie wolnego transferu. Napastnik w rozmowie z hiszpańskimi mediami postanowił wyjawić, dlaczego wybrał "Boquerones". - Uważam, że przechodząc do takiego klubu jak Malaga mogę stać się częścią czegoś wielkiego. Skoro pracują tu takie osoby jak Manuel Pellegrini, ten zespół ma szansę na sukces - przyznał Holender.

Van Nistelrooy zagra w Primera Division

Ruud van Nistelrooy od przyszłego sezonu będzie piłkarzem Malagi. Holender przebywa obecnie w Hiszpanii, gdzie już wkrótce zostanie przedstawiony jako nowy zawodnik "Boquerones". Napastnik w ostatnim czasie był łączony z Wisłą Kraków.

Barcelona zakończyła ligę zwycięstwem

W pierwszym spotkaniu ostatniej kolejki Primera Division Malaga przegrała na Estadio La Rosaleda z Barceloną 1:3. Pierwszego gola zdobyli gospodarze za sprawą Sebastiána Fernándeza, ale "Duma Katalonii" zdołała jeszcze przed przerwą wyrównać, a w drugiej części przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Bramki dla Katalończyków zdobyli Bojan Krkić, Ibrahim Afellay i Marc Bartra.

Primera Division: Porażka Sevilli, wygrana Malagi

W pierwszych dwóch spotkaniach 32. kolejki Primera Division doszło do nie lada sensacji. Piąta w tabeli Sevilla przegrała z Getafa 0:1. Zwycięskiego gola zodbył w 76. minucie Nicolás Fedor. W drugim meczu Malaga wysoko, bo aż 3:0, pokonała Real Mallorca.