Norwegia

Norwegia Norwegia

Norwegowie utrzymali pozycję lidera

Reprezentacja Norwegii zremisowała 1:1 na Ullevaal Stadion w Oslo z Danią w meczu grupy H eliminacji do Euro 2012. Wynik spotkania otworzył w 28. minucie Dennis Rommedahl, a wyrównał w 81. Erik Huseklepp. W grupie prowadzi Norwegia z 11 punktami, a za nią z siedmioma znajduje się Portugalia i Dania.

Norwegia wygrała w Dublinie

Reprezentacja Irlandii przegrała w Dublinie z Norwegią 1:2 w rozegranym w środę spotkaniu towarzyskim. Prowadzenie już w 5. minucie dał gospodarzom Shange Long, który skutecznie wykorzystał rzut karny. W 34. minucie wyrównał jednak Morten Gamst Pedersen, a w końcówce spotkania wygraną zapewnił Norwegom Erik Andre Huseklepp.

Riise w szpitalu ze wstrząśnieniem mózgu

Obrońca Romy, John Arne Riise z powodu urazu, którego doznał podczas jednego z treningów reprezentacji Norwegii, nie zagra przez najbliższe kilka tygodni. Piłkarz przebywa obecnie w szpitalu, do którego trafił ze wstrząśnieniem mózgu.

Tak Norwegowie ograli Francuzów

Nowy trener, nowa reprezentacja a wyniki nadal rozczarowujące. Reprezentacja Francji w środowym meczu towarzyskim rozegranym na Stade de France uległa Norwegii 1:2. Zobacz, jak do tego doszło...