Real Mallorca

Hiszpania Hiszpania

Llorente zapewnił wygraną Athletic Bilbao

Athletic Bilbao wygrał na Estadio de San Mamés 1-0 (1-0) z RCD Mallorca w spotkaniu 33. kolejki ligi hiszpańskiej. Jedynego gola zdobył niezawodny Fernando Llorente. Dzięki wygranej Los Leones nadal liczą się w walce o europejskie puchary.

Hiszpański klub chce Rudniewa

Hiszpański klub chce Rudniewa Hiszpańska prasa poinformowała, że RCD Mallorca jest zainteresowana sprowadzeniem Artjoma Rudniewa. Działacze tego klubu pytali nawet o Łotysza trenera Lecha Poznań - Jose Mari Bakero.

Primera Division: Porażka Sevilli, wygrana Malagi

W pierwszych dwóch spotkaniach 32. kolejki Primera Division doszło do nie lada sensacji. Piąta w tabeli Sevilla przegrała z Getafa 0:1. Zwycięskiego gola zodbył w 76. minucie Nicolás Fedor. W drugim meczu Malaga wysoko, bo aż 3:0, pokonała Real Mallorca.

Mallorca nie składa broni w walce o puchary

Mallorca pokazała, że myśli o ataku na czołówkę. W sobotę wygrała 1:0 z Realem Zaragoza. Goście dzielnie się bronili, ale zdecydowała jedna bramka zdobyta przez Jonathana de Guzmana po rzucie wolnym. Real grał już wtedy w osłabieniu...

Zapowiada się morderczy finisz ligi hiszpańskiej

W tej chwili nawet zespoły ze środka La Liga nie mogą czuć się pewnie. Od 11. miejsca w dół każda drużyna musi oglądać się za siebie, bo w każdej chwili może być pod kreską. Przykłady? Ostatnia Malaga wygrała w niedzielę z Realem Sociedad i odbiła się od dna. Najlepsi tymczasem zaliczają wpadki - choćby Villarreal ze Sportingiem Gijon.

Primiera Division: Valencia ograła Mallorkę

W pierwszym spotkaniu 27. kolejki Prmiera Division Valencia wygrała na Iberostar Estadi z Mallorką 2:1. Zwycięstwo "Nietoperzom" zapewnił Pablo Hernandez, który zdobył dwa gole.

Primera Division: Mallorka wygrała w Barcelonie

We wtorkowym meczu 26. kolejki Primera Division walczący o udział w europejskich pucharach Espanyol przegrał w Barcelonie z Realem Mallorca 1:2. Zwycięstwo przyjezdnym zapewniły gole Pierre Webo i Emilio Nsue.

Barcelona wygrała na Majorce

Barcelona wygrała w wyjazdowym spotkaniu 25. kolejki Primera Division z Mallorcą 3:0. Gole dla lidera ligi hiszpańskiej zdobyli Lionel Messi, David Villa i Pedro. Dzięki temu zwycięstwu Duma Katalonii odskoczyła Realowi na 8 punktów.

Primera Division: Porażka Mallorki

W rozegranym w poniedziałek ostatnim spotkaniu 24. kolejki hiszpańskiej Primera Division Real Sociedad pokonał przed własną publicznością Mallorkę 1:0. Zwycięstwo gospodarzom zapewnił w 56. minucie Raul Tamudo.

Wymęczone zwycięstwo Realu

W spotkaniu 20. kolejki Primera Division Real Madryt pokonał na Estadio Santiago Bernabeu Real Mallorca 1-0. Zwycięską bramkę zdobył w 61. minucie meczu Karim Benzema. "Królewscy" nadal tracą do liderującej Barcelony 4 punkty.

Real Madryt - Real Mallorca [relacja live]

Zapraszamy na relację live z meczu 20. kolejki Primera Division, w którym Real Madryt podejmie na Estadio Santiago Bernabéu Mallorkę. "Królewscy" muszą wygrać to spotkanie, aby nie stracić dystansu do Barcelony, która w tej serii gier pewnie pokonała Racing Santander. Początek naszej relacji od 18.40.

Laudrup: Zagramy bez strachu i kompleksów

Trener Mallorki, Michael Laudrup, powiedział, że wierzy w powtórzenie wyniku z Barcelony na Estadio Santiago Bernabeu. Jego podopieczni zremisowali w pierwszej rundzie z mistrzem Hiszpanii 1:1 i teraz chcą równie dobrze zaprezentować się przeciwko Realowi.