Od listopada ubiegłego roku bez klubu pozostawał Derek Riordan. 29-letni napastnik ostatecznie związał się kontraktem do końca sezonu ze St. Johnstone.

Zimą był przymierzany do Legii. Wróci do Szkocji?

Derek Riordan może niedługo wrócić do Scottish Premier League. Napastnik od pewnego czasu trenuje z St. Johnstone i niewykluczone, że podpisze kontrakt.

Liga szkocka: Hamilton przegrał na pożegnanie

Hamilton Academical przegrał z Inverness CT 1:2 w meczu 6. kolejki grupy spadkowej Scottish Premier League. The Accies żegnają się z najwyższą klasą rozgrywkową w Szkocji z tragicznym bilansem meczów u siebie - z 19 spotkań wygrali zaledwie jedno. W innych sobotnich meczach Saint Mirren FC bezbramkowo zremsiował z St. Johnstone FC, a Aberdeen FC pokonał 3-1 Hibernian FC.

Glasgow Rangers coraz bliżej mistrzostwa

Bardzo blisko mistrzowskiego tytułu są piłkarze Glasgow Rangers. We wtorek ta drużyna wygrała 2:0 z Dundee United i tylko cud może sprawić, że tytuł nie trafi do Rangersów.

Duży problem trenera St. Johnstone

Prawdopodobnie do końca sezonu w barwach St. Johnstone nie zobaczymy kapitana tej drużyny. Jody Morris nadal nie jest w pełni formy. Z tego powodu klubowi lekarze nie chcą narażać jego zdrowia.

Cenne wyjazdowe zwycięstwo Celtiku

Celtic zrobił kolejny krok w kierunku mistrzowskiego tytułu. W meczu 33. kolejki ligi szkockiej The Bhoys wygrali na McDiarmid Park z St. Johnstone 1:0. Zwycięskiego gola zdobył w pierwszej minucie doliczonego czasu gry do pierwszej połowy Biram Kayal. Podopieczni Neila Lennona mają już pięć punktów przewagi na Rangersami, ale rywal zza miedzy ma o jedno spotkanie rozegrane mniej.

Dramatyczny mecz drużyny Polaka w Szkocji

Hearts Adriana Mrowca potwierdziło, że ambicje bycia trzecią siłą w Szkocji nie są bezpodstawne. Mecz z 11. St. Mirren był niezwykle emocjonujący. Jeszcze w 81. minucie "Serca" przegrywały 1:2, ale skończyło się 3:2! Swój mecz wygrało także czwarte Dundee. Natomiast mocno wynudzili się kibice Hamilton Academical...

St. Johnstone w ćwierćfinale Pucharu Szkocji

St. Johnstone awansował do 1/4 finału Pucharu Szkocji. W dzisiejszym meczu podopieczni Dereka McInnesa pokonali Patrick Thistle 2:0 i w następnej rundzie zmierzą się z Brechin City. Zwycięstwo gospodarzom zapewniły bramki Davidsona i Craiga.

Trener odmówił West Bromwich

Menadżer St. Johnstone, Derek McInnes odmówił przyjęcia stanowiska szkoleniowca w West Bromwich Albion po tym, jak w niedzielę ekipa "Baggies" zwolniła Roberto Di Matteo.

Mecz Glasgow Rangers przełożony

Z powodu fatalnych warunków atmosferycznych, spotkanie 18. kolejki szkockiej Premier League pomiędzy St. Johnstone a Glasgow Rangers zostało odwołane. Nie ustalono jeszcze nowego terminu meczu.

Liga szkocka: 13 maja 2012, 13:30
St. Johnstone FC - Rangers FC 0:4
Liga szkocka: 6 maja 2012, 16:00
Heart of Midlothian - St. Johnstone FC 2:0
Liga szkocka: 3 maja 2012, 20:45
Celtic FC - St. Johnstone FC 1:0