Stoke City FC

Anglia Anglia

Remis Chelsea

W pierwszym niedzielnym meczu 1. kolejki angielskiej Premier League Chelsea Londyn bezbramkowo zremisowała ze Stoke City. Taki wynik nie satysfakcjonuje nowego szkoleniowca "The Blues", Andre Villasa - Boasa, który przed rozpoczęciem nowego sezonu zapowiadał zwycięstwa.

Manchester City awansował na trzecie miejsce

We wtorkowym meczu 37. kolejki Premier League Manchester City pewnie pokonał Stoke City 3:0. Gole dla The Citizens zdobyli Carlos Tevez (dwa) i Joleon Lescott. Dzięki temu zwycięstwu podopieczni Roberto Manciniego wyprzedzili w ligowej tabeli Arsenal i są już na trzecim miejscu.

Ważna wygrana Stoke, która pogrążyła "Wilki"

W zaległym spotkaniu 33. kolejki Premier League Stoke City pokonało 3:0 Wolverhampton. Mecz na The Britannia Stadium od pierwszych minut przebiegał pod dyktando gospodarzy, którzy już w 24. minucie objęli prowadzenie po golu Kenwyne'a Jonesa. Później do siatki rywala trafiali jeszcze Ryan Shawcross i Jermaine Pennant. Wygrana pozwoliła Stoke awansować na 9. miejsce w tabeli. Z kolei "Wilki" nadal zajmują przedostatnią pozycję.

Premier League: MU w osłabieniu zgarnęło trzy punkty!

Manchester United męczył się niemiłosiernie z Boltonem i zapowiadało się na trzeci mecz bez zwycięstwa w lidze. Ale "Czerwone Diabły" strzeliły tego jedynego gola, mimo że grały w "10"! Tym samym MU wykorzystał potknięcie Arsenalu, który tylko zremisował z West Bromwich Albion...

Premier League: Remis w Stoke-on-Trent

W poniedziałkowym spotkaniu 28. kolejki Premier League drużyna Stoke City zremisowała przed własną publicznością 1:1 z West Bromwich Albion. Gola dla gospodarzy zdobył Rory Delap, a dla gości Carlos Vela.

Skromne zwycięstwo Arsenalu

Arsenal Londyn pokonał przed własną publicznością Stoke City w jedynym środowym spotkaniu angielskiej Premier League. Zwycięstwo "Kanonierom" zapewniło trafienie Sebastiena Squillaciego w 8. minucie spotkania. Bramki gospodarzy strzegł w tym spotkaniu Wojciech Szczęsny.

Premier League: Wygrane Arsenalu i Man United

W meczu 23. kolejki Premier League Arsenal pokonał na własnym boisku 3:0 Wigan Athletic. Całe spotkanie w bramce Kanonierów spędził Wojciech Szczęsny, lecz polski golkiper nie miał wiele pracy. Zwycięstwo Arsenalowi zapewnił Robin van Persie, autor trzech goli w starciu z Wigan.

Carew zasilił Stoke City

Stoke City pozyskało na zasadzie wypożyczenia Johna Carewa z Aston Villi. Norweg nie strzelił jeszcze w tym sezonie bramki, a wobec przyjścia na Villa Park Darrena Benta miałby małe szanse na grę.A

PSV i Ajax zainteresowane napastnikiem Stoke

Jak donosi The Mirror, PSV oraz Ajax Amsterdam są zainteresowane pozyskaniem napastnika Stoke City, Eidura Gudjohnsena. Reprezentant Islandii odkąd trafił na Britannia Stadium z AS Monaco ma problem z wywalczeniem miejsca w składzie.

Wygrana Man United z Kuszczakiem w bramce

Manchester United pokonał 2:1 Stoke City we wtorkowym spotkaniu 22. kolejki Premier League. Zwycięstwo "Czerwonym Diabłom" zapewniły trafienia Javiera Hernandeza i Naniego. Bramki gospodarzy strzegł w tym meczu Tomasz Kuszczak.

Były piłkarz Barcelony trafi do Fulham?

Byłemu napastnikowi Barcelony, Eidurowi Gudjohnsenowi, nie wiedzie się w Stoke City. Islandczyk może już tej zimy trafić do Fulham.

Wygrane Stoke City i Sunderlandu

W sobotnich spotkaniach Stoke City wygrało 2:0 z Evertonem, zaś Sunderland pokonał 3:0 Blackburn Rovers.