Kulikowski: Lato nie ma czystego sumienia

15 marca 2012, 10:11

Grzegorz Kulikowski poinformował w środę, że wręczył łapówkę Grzegorzowi Lato. Teraz tłumaczy, jak przygotował prowokację i dlaczego prezes PZPN mija się z prawdą, tłumacząc całą sytuację.

- To kabaretowe tłumaczenie. Nie dawałem mu łapówki w kopercie, to były pliki banknotów. Lato mówi, że zawiadomił prokuraturę. Pytanie tylko, dlaczego zrobił to dopiero 25 stycznia? Ja pieniądze dałem mu już w czerwcu. Lato próbował mi tę łapówkę zwrócić. W kopercie... - powiedział Kulikowski w rozmowie z "Super Expressem".

- Chciałem rozbić "układziki" w PZPN, więc poszedłem do członków zarządu związku i pokazałem im nagrania. Do Laty dotarły te informacje i się wystraszył. Dlatego zaprosił mnie do gabinetu i próbował oddać pieniądze, prosząc byśmy zapomnieli o sprawie - dodał Kulikowski.

- Lato powiedział, że ma czyste sumienie, ale nie ma - spuentował Grzegorz Kulikowski.

Ekstraklasa. Poprzednie informacje:

Fornalik przedłuży umowę z Ruchem Chorzów

Waldemar Fornalik jest jednym z głównych ojców dobrej gry Ruchu Chorzów. Praca szkoleniowca przy Cichej wzbudzała zainteresowanie bogatszych klubów. Niewykluczone jednak, że trener w najbliższym czasie nie opuści Ruchu. Ma bowiem przedłużyć umowę z chorzowskim klubem. czytaj dalej »

Smolarek: To są bardzo trudne chwile

W poprzednim tygodniu zmarł Włodzimierz Smolarek. Na temat śmierci swojego ojca opowiedział Euzebiusz Smolarek. czytaj dalej »

Żewłakow - najciekawsza postać przed derbami

Michał Żewłakow pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Polonii Warszawa. Teraz jest zawodnikiem Legii, co przed derbami stolicy bardzo elektryzuje kibiców obydwu klubów. czytaj dalej »

 

Dodaj swój komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Wpisy naruszające regulamin mogą być usuwane przez moderatorów.

Kalendarz

Czerwiec 2022

PnWtŚrCzPtSoNd
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Tak tworzy się historia…

Najcześciej czytane

ostatni tydzień