Imprezowicze z Lecha zostali ukarani

29 lutego 2012, 19:20; źródło: Lech Poznań

Mamy już finał sprawy z udziałem młodych piłkarzy Lecha Poznań. Zawodnicy Kolejorza zostali ukarani wstrzymaniem pensji przez trzy miesiące.

Cała sprawa zaczęła się w momencie, kiedy do sieci wypłynął film, na którym widoczna jest impreza w internacie Lecha.

Wszyscy zawodnicy są już po rozmowie z trenerem Mariuszem Rumakiem. - Nie mam nic na swoją obronę. To najgłupszy szczeniacki wybryk w moim życiu. Chciałem bardzo przeprosić za swoje zachowanie moich trenerów, klub i wszystkich kibiców Lecha Poznań. Każdy popełnia błędy, jednak nasze głupie działanie dodatkowo dotknęło klub i nadszarpnęło jego wizerunek, co jest niewybaczalne. Cokolwiek teraz powiem, wiem, że mało kto w to uwierzy. Swoje winy będę musiał odkupić ciężką pracą na boisku. To nie tylko moje zdanie, ale wszystkich z nas, którzy są widoczni na filmie - wyjaśnił Szymon Drewniak.

Ekstraklasa. Poprzednie informacje:

Małecki nie odejdzie z Wisły Kraków

To już jest przesądzone. Patryk Małecki zostanie w Wiśle Kraków do końca obecnego sezonu. Następnie zapadnie decyzja odnośnie jego przyszłości. czytaj dalej »

Hiszpanie w Legii: Niewypały, a bomb brak

Warszawska Legia kilka razy w ostatnich latach sparzyła się na hiszpańskich piłkarzach. Większość okazała się niewypałami. Ostatnio przy Łazienkowskiej postawili jednak na kolejnego zawodnika rodem z Półwyspu Iberyjskiego. Liczą, że Nacho Novo okaże się bombą. Debiut miał niezły, ale nie wybuchowy. czytaj dalej »

Małecki nie trafi do ŁKS-u

Piotr Świerczewski wpisał Patryka Małeckiego do kadry na mecz towarzyski z Wdą Świecie. Jednak z transferu tego młodego piłkarza nic nie wyjdzie. czytaj dalej »

 

Dodaj swój komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Wpisy naruszające regulamin mogą być usuwane przez moderatorów.

Kalendarz

Czerwiec 2022

PnWtŚrCzPtSoNd
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Tak tworzy się historia…

Najcześciej czytane

ostatni tydzień