Zmiana kapitana Legii Warszawa

2 lipca 2012, 20:27; źródło: Legia Warszawa

W Legii Warszawa szkoleniowcem jest obecnie Jan Urban. Nowy trener wprowadza pewne zmian.

Dlatego nowym kapitanem stołecznego klubu został Michał Żewłakow. - Ma miejsce tajne głosowanie - każdy otrzymuje kartkę, na której zapisuje imię i nazwisko. Dzięki temu trener ma pogląd na zdanie drużyny. Tym razem szkoleniowiec powiedział, że to i tak on podejmie decyzję, kto będzie kapitanem. Jak się ponoć okazało, jego zdanie było zgodne z opinią zespołu, więc wszystko ułożyło się przejrzyście - powiedział Żewłakow.

Doświadczony obrońca zastąpi Ivicę Vrdoljaka. Czy relację pomiędzy piłkarzami pozostaną na dorbym poziomie?Myślę, że nasze role się nie zmienią. Dalej we dwójkę pozostaniemy ludźmi, którzy będą kierować najbardziej drażliwymi sprawami w porozumieniu z radą drużyny. Po prostu trochę zamieniliśmy się rolami. Wydaje mi się, że razem dalej będziemy robić dla drużyny to samo i w równie wielkim stopniu - zakończył Żewłakow.

Ekstraklasa. Poprzednie informacje:

Lewczuk na dłużej w Ruchu Chorzów

Działacze Ruchu Chorzów konsekwentnie budują zespół przed nowym sezonem. Nowy kontrakt z ekipą Niebieskich podpisał Igor Lewczuk. Umowa obowiązuje przez rok i ma zapis o przedłużeniu współpracy o kolejne dwanaście miesięcy. czytaj dalej »

Doświadczony bramkarz na dłużej w Górniku

Nową umowę z Górnikiem Zabrze podpisał Norbert Witkowski. Doświadczony bramkarz będzie występował w śląskim klubie przez kolejne 1,5 roku. czytaj dalej »

Ogromne wzmocnienie Pogoni Szczecin

O duże wzmocnienie postarali się działacze Pogoni Szczecin. Kontrakt z Portowcami podpisał doświadczony Grzegorz Bonin. czytaj dalej »

Wasze komentarze

1 komentarzy

~sportnewsy (gość) – 2.02.2012, 21:30

Podsumowanie EURO 2012!
http://sportnewsy.pl/Newsy/1744

Dodaj swój komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Wpisy naruszające regulamin mogą być usuwane przez moderatorów.

Kalendarz

Czerwiec 2022

PnWtŚrCzPtSoNd
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Tak tworzy się historia…

Najcześciej czytane

ostatni tydzień