Nowy kontrakt trenera rewelacji ligi

15 marca 2012, 12:58; źródło: Podbeskidzie

Bardzo wysoko oceniana jest praca Roberta Kasperczyka przez władze Podbeskidzia Bielsko-Biała. Szkoleniowiec podpisał nową umowę z Góralami.

"Wobec pozytywnej gry Podbeskidzia w bieżącym sezonie podjęto decyzję o przedłużeniu współpracy, obowiązującej dotychczas do końca czerwca br. Nowa umowa z Robertem Kasperczykiem zawarta została na okres dwóch lat z możliwością przedłużenia" - czytamy w oświadczeniu Podbeskidzia.

Górale w poprzednim sezonie pod wodzą Kasperczyka po raz pierwszy w historii awansowali do Ekstraklasy, w której radzą sobie bardzo dobrze.

Ekstraklasa. Poprzednie informacje:

Kulikowski: Lato nie ma czystego sumienia

Grzegorz Kulikowski poinformował w środę, że wręczył łapówkę Grzegorzowi Lato. Teraz tłumaczy, jak przygotował prowokację i dlaczego prezes PZPN mija się z prawdą, tłumacząc całą sytuację. czytaj dalej »

Fornalik przedłuży umowę z Ruchem Chorzów

Waldemar Fornalik jest jednym z głównych ojców dobrej gry Ruchu Chorzów. Praca szkoleniowca przy Cichej wzbudzała zainteresowanie bogatszych klubów. Niewykluczone jednak, że trener w najbliższym czasie nie opuści Ruchu. Ma bowiem przedłużyć umowę z chorzowskim klubem. czytaj dalej »

Smolarek: To są bardzo trudne chwile

W poprzednim tygodniu zmarł Włodzimierz Smolarek. Na temat śmierci swojego ojca opowiedział Euzebiusz Smolarek. czytaj dalej »

 

Dodaj swój komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Wpisy naruszające regulamin mogą być usuwane przez moderatorów.

Kalendarz

Maj 2022

PnWtŚrCzPtSoNd
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Tak tworzy się historia…

Najcześciej czytane

ostatni tydzień