Zdyskwalifikowano go za korupcję. Klub go zwolnił

1 marca 2012, 10:54

Dariusz Kołodziej nie jest już zawodnikiem Podbeskidzia Bielsko-Biała. Klub postanowił rozwiązać umowę z zawodnikiem, który wcześniej został ukarany za czyny korupcyjne.

We wrześniu 2011 roku Kołodziej został zdyskwalifikowany przez Wydział Dyscypliny Polskiego Związku Piłki Nożnej. Powód? Korupcyjna recydywa. Piłkarz odwołał się jednak od decyzji i mógł grać w lidze. W środę sprawa rozstrzygnęła się definitywnie.

- W sprawie Kołodzieja Trybunał związkowy w całości oddalił odwołanie złożone przez zawodnika. Utrzymana została decyzja Wydziału Dyscypliny - powiedział przewodniczący Związkowego Trybunału Piłkarskiego Włodzimierz Głowacki.

Ostatecznie Kołodziej, który w procederze korupcyjnym brał udział w czasie występów w Hutniku Kraków i Podbeskidziu Bielsko-Biała, został zdyskwalifikowany na rok.

W związku z tą decyzją władze Podbeskidzia postanowiły rozstać się z pomocnikiem. W czwartek doszło do rozwiązania kontraktu.

Blisko 30-letni Kołodziej grał w Podbeskidziu w latach 2005-2008 oraz od połowy 2009 roku. Jesienią wystąpił w sześciu meczach Ekstraklasy.

Ekstraklasa. Poprzednie informacje:

Imprezowicze z Lecha zostali ukarani

Mamy już finał sprawy z udziałem młodych piłkarzy Lecha Poznań. Zawodnicy Kolejorza zostali ukarani wstrzymaniem pensji przez trzy miesiące. czytaj dalej »

Małecki nie odejdzie z Wisły Kraków

To już jest przesądzone. Patryk Małecki zostanie w Wiśle Kraków do końca obecnego sezonu. Następnie zapadnie decyzja odnośnie jego przyszłości. czytaj dalej »

Hiszpanie w Legii: Niewypały, a bomb brak

Warszawska Legia kilka razy w ostatnich latach sparzyła się na hiszpańskich piłkarzach. Większość okazała się niewypałami. Ostatnio przy Łazienkowskiej postawili jednak na kolejnego zawodnika rodem z Półwyspu Iberyjskiego. Liczą, że Nacho Novo okaże się bombą. Debiut miał niezły, ale nie wybuchowy. czytaj dalej »

 

Dodaj swój komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Wpisy naruszające regulamin mogą być usuwane przez moderatorów.

Kalendarz

Maj 2022

PnWtŚrCzPtSoNd
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Tak tworzy się historia…

Najcześciej czytane

ostatni tydzień