Lubański zaskoczony zachowaniem Wojciechowskiego
10 stycznia 2012, 15:30; źródło: Piłka Nożna
W kontrowersyjnych okolicznościach Włodzimierz Lubański rozstał się z Polonią Warszawa. Były reprezentant Polski zdradza kulisy całej sprawy w tygodniku "Piłka Nożna".
Fotografia: liga.com.pl
Lubański zaskoczony zachowaniem Wojciechowskiego.
Polecamy także:
- Przed naszym wyjazdem do Belgii zostaliśmy zaproszeni z Kazimierzem na rozmowę z prezesem Wojciechowskim, w której uczestniczył również Jacek Zieliński. W trakcie spotkania ustalaliśmy priorytety do zrealizowania, otrzymując od właściciela klubu polecenie przygotowanie w przerwie zimowej dwóch transferów. Gdy po pewnym czasie przedstawiliśmy dwie kandydatury piłkarzy, otrzymaliśmy pełną akceptację, zadowolenia z szykujących się wzmocnień kadrowych nie krył również trener. W przeddzień podpisania stosownych dokumentów prezes zmienił jednak decyzję, osobiście zajmując się sprowadzeniem do Warszawy piłkarza z Izraela, o którym, co ciekawe, nikt wcześniej w klubie nawet się nie zająknął - powiedział Lubański, który odpiwadał w stołecznym klubie za sprawy sportowe.
Lubańskiemu pomagał Kazimierz Jagiełło, który również nie ukrywa zażenowania: - Denerwują mnie komentarze Wojciechowskiego, dotyczące piłkarzy, których zaproponowaliśmy. Zarówno prezes, jak i trener mieli obejrzeć wiele materiałów filmowych, a więc obaj piłkarze byli dokładnie prześwietleni przez głównych zainteresowanych.
Ekstraklasa. Poprzednie informacje:
Spore pieniądze dla Ohayona na pożegnanie
W Legii Warszawa nie byli zadowoleni z gry Moshe Ohayona. Izraelczyk zgodził się na rozwiązanie kontraktu. Jednak oczywiście nie za darmo... czytaj dalej »
Dwaj doświadczeni piłkarze w ŁKS
Jeśli Łódzki Klub Sportowy myśli o utrzymaniu, to musi wzmocnić skład. Do beniaminka Ekstraklasy dołączyli dwaj doświadczeni zawodnicy. czytaj dalej »
Tańsze bilety zachętą dla kibiców Lecha?
Kibice Lecha Poznań jesienią mieli dosyć słabej gry drużyny. Z tego powodu obiekt Kolejorza często świecił pustkami. Jednak władze klubu znalazły rozwiązanie problemu. czytaj dalej »
Najnowsze informacje
więcej newsów »- 14:38 Polska: Dwaj piłkarze odchodzą z Zagłębia Lubin
- 14:17 Polska: Holenderski obrońca odszedł z Wisły
- 12:22 Polska: Powroty do Legii? Urban i Vuković...
- 11:19 Niemcy: MU nie rezygnuje z Lewandowskiego
- 09:52 Euro: Polska pokonała Łotwę. Gol Sobiecha [wideo]
- 09:24 Euro: Smuda: Nie zagraliśmy tak, jakbym to sobie wymarzył
- 22:31 Euro: Skromna wygrana reprezentacji Polski
- 21:38 Euro: Lider czeskiej reprezentacji zdąży na Euro
- 19:12 Hiszpania: Mourinho przedłużył umowę z Realem
- 18:35 Polska: Jan Urban: Było zapytanie z Legii
Najcześciej czytane
ostatni tydzień- Ronaldo: Jestem lepszy od Messiego
- Głowacki wraca do Wisły Kraków
- Korona bez pieniędzy. Ogłosi upadłość?
- Polska przed Anglią zagra z...
- Gwiazdor Borussii Dortmund bliżej Manchesteru
- Włoski klub odrzucił ofertę Manchesteru United
- Fabiański trafi do lokalnego rywala Arsenalu?
- Wisła rozwiązała umowę z obrońcą
- Kolejny bogaty sponsor Ruchu
- "Didi did it!" - czyli media po finale LM



