Bramkarz Wisły powołany do reprezentacji

4 maja 2011, 15:43; źródło: ASInfo

Sergei Pareiko ma szansę na poprawić swój bilans w reprezentacji Estonii. Bramkarz Wisły Kraków otrzyzmał powołanie na mecze kadry - jeden towarzyski oraz dwa w ramach eliminacji mistrzostw Europy.

W środę 25 maja Estończycy zmierzą się w Tallinie w spotkaniu towarzyskim z reprezentacją Kraju Basków. W związku z tym, że nie jest to termin FIFA, klub ma prawo nie wysyłać zawodnika na to spotkanie.

W piątek 3 czerwca estońską drużynę czeka pojedynek o punkty w kwalifikacjach do Mistrzostw Europy 2012. O godz. 20:50 zagrają oni w Modenie z liderem grupy C, Włochami. Cztery dni później, 7 czerwca, Estonia zmierzy się na wyjeździe z Wyspami Owczymi w kolejnym meczu eliminacyjnym

Ekstraklasa. Poprzednie informacje:

Niemcy wybrali bazę przygotowań w Polsce na Euro 2012

Selekcjoner reprezentacji Niemiec, Joachim Loew, przyznał, że Gdańśk byłby idealnym miejscem przygotowań jego kadry podczas mistrzostw Europy w Polsce i na Ukrainie. Niemcy są bardzo bliscy kwalifikacji na tę imprezę. czytaj dalej »

Trapattoni chce nadal prowadzić reprezentację Irlandii

Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Irlandii, Giovanni Trapattoni, chciałby poprowadzić reprezentację Irlandii w Mistrzostwach Świata w 2014 roku w Brazylii. - Emerytura? Nawet o tym nie myślę. Jeśli Irlandzka Federacja Piłkarska będzie chciała przedłużyć ze mną umowę, to zgodzę się bez wahania. Jeśli nie, to poszukam innej pracy - powiedział Włoch. czytaj dalej »

FIFA i UEFA zawiesiły federację. Powód?

Nad Bośnią i Hercegowiną zawieszenie wisiało już wiele miesięcy, ale federacja nie chciała pójść na ustępstwa. Tymczasem władze światowego i europejskiego futbolu domagały się, by trzyosobowe władze zostały zastąpione jednym prezesem. Tak się nie stało, więc drużyna narodowa, zespoły i sędziowie nie mogą brać udziały w rozgrywkach. czytaj dalej »

 

Dodaj swój komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Wpisy naruszające regulamin mogą być usuwane przez moderatorów.

Kalendarz

Styczeń 2021

PnWtŚrCzPtSoNd
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Tak tworzy się historia…

Najcześciej czytane

ostatni tydzień