Trapattoni chce nadal prowadzić reprezentację Irlandii

2 kwietnia 2011, 09:01; źródło: ASInfo

Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Irlandii, Giovanni Trapattoni, chciałby poprowadzić reprezentację Irlandii w Mistrzostwach Świata w 2014 roku w Brazylii. - Emerytura? Nawet o tym nie myślę. Jeśli Irlandzka Federacja Piłkarska będzie chciała przedłużyć ze mną umowę, to zgodzę się bez wahania. Jeśli nie, to poszukam innej pracy - powiedział Włoch.

- Ciągle czerpię ze swoich poprzednich doświadczeń, pracowałem w wielu klubach i reprezentacjach i osiągnąłem dobre wyniki. Spłaciłem długi, jakie miałem wobec innych - zaznaczył szkoleniowiec i jednocześnie stwierdził, że dobro irlandzkiej reprezentacji stawia na pierwszym miejscu. W 2010 roku Włoch zgodził się nawet na obniżkę swojej pensji po to, by pomóc tamtejszej federacji w wydostaniu się z długów.

Mistrzostwa Europy. Poprzednie informacje:

FIFA i UEFA zawiesiły federację. Powód?

Nad Bośnią i Hercegowiną zawieszenie wisiało już wiele miesięcy, ale federacja nie chciała pójść na ustępstwa. Tymczasem władze światowego i europejskiego futbolu domagały się, by trzyosobowe władze zostały zastąpione jednym prezesem. Tak się nie stało, więc drużyna narodowa, zespoły i sędziowie nie mogą brać udziały w rozgrywkach. czytaj dalej »

Zamieszki po meczu el. Euro. Wielu aresztowanych

Po meczu Estonii z Serbią doszło do groźnie wyglądających zamieszek. Prowodyrami byli goście, którzy podobnie jak w meczu z Włochami, zachowywali się prowokacyjnie. Doszło do aresztowania 72 osób. czytaj dalej »

Piłkarz Jagiellonii antybohaterem w meczu z Hiszpanią

Na tablicy wyników utrzymywał się sensacyjny remis 1:1 w spotkaniu Litwa - Hiszpania. Była 70. minuta i pachniało niespodzianką. Ale Litwin Tadas Kijanskas, grający na co dzień w Jagiellonii Białystok, pokonał własnego bramkarza. Gospodarzy dobił jeszcze Juan Manuel Mata i skończyło się planowym 3:1 dla Hiszpanii. czytaj dalej »

 

Dodaj swój komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Wpisy naruszające regulamin mogą być usuwane przez moderatorów.

Kalendarz

Grudzień 2020

PnWtŚrCzPtSoNd
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Tak tworzy się historia…

Najcześciej czytane

ostatni tydzień