Powołanie dla piłkarza Wisły Kraków

24 maja 2011, 15:08; źródło: Wisła Kraków

Dobra gra w barwach Wisły Kraków Maora Meliksona przekłada się na zainteresowanie tym zawodnikiem ze strony selekcjonera reprezentacji Izraela. Piłkarz Białej Gwiazdy otrzymał powołanie na mecz z Łotwą, który rozegrany zostanie 4 czerwca w Rydze.

Przez jakiś czas spekulowano, że Melikson może zagrać w reprezentacji Polski. Dla izraelskiego piłkarza ten temat już nie istnieje. - Słyszałem, że trener reprezentacji Polski powiedział, że nie potrzebuje mnie, więc dla mnie temat jest zakończony - powiedział Melikson.

Piłkarz Wisły jest szczęśliwy, że selekcjoner reprezentacji Izraela docenia jego umiejętności. - To zawsze wyróżnienie dla zawodnika, jeśli dostanie powołanie, dlatego cieszę się z tej informacji - zakończył Melikson.

el. do mistrzostw Europy. Poprzednie informacje:

Bramkarz Wisły powołany do reprezentacji

Sergei Pareiko ma szansę na poprawić swój bilans w reprezentacji Estonii. Bramkarz Wisły Kraków otrzyzmał powołanie na mecze kadry - jeden towarzyski oraz dwa w ramach eliminacji mistrzostw Europy. czytaj dalej »

Niemcy wybrali bazę przygotowań w Polsce na Euro 2012

Selekcjoner reprezentacji Niemiec, Joachim Loew, przyznał, że Gdańśk byłby idealnym miejscem przygotowań jego kadry podczas mistrzostw Europy w Polsce i na Ukrainie. Niemcy są bardzo bliscy kwalifikacji na tę imprezę. czytaj dalej »

Trapattoni chce nadal prowadzić reprezentację Irlandii

Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Irlandii, Giovanni Trapattoni, chciałby poprowadzić reprezentację Irlandii w Mistrzostwach Świata w 2014 roku w Brazylii. - Emerytura? Nawet o tym nie myślę. Jeśli Irlandzka Federacja Piłkarska będzie chciała przedłużyć ze mną umowę, to zgodzę się bez wahania. Jeśli nie, to poszukam innej pracy - powiedział Włoch. czytaj dalej »

 

Dodaj swój komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Wpisy naruszające regulamin mogą być usuwane przez moderatorów.

Kalendarz

Styczeń 2021

PnWtŚrCzPtSoNd
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Tak tworzy się historia…

Najcześciej czytane

ostatni tydzień