Niemcy wybrali bazę przygotowań w Polsce na Euro 2012

21 kwietnia 2011, 16:40; źródło: ASInfo

Selekcjoner reprezentacji Niemiec, Joachim Loew, przyznał, że Gdańśk byłby idealnym miejscem przygotowań jego kadry podczas mistrzostw Europy w Polsce i na Ukrainie. Niemcy są bardzo bliscy kwalifikacji na tę imprezę.

Niemcy aktualnie są na najlepszej drodze do zakwalifikowania się na turniej, który zostanie rozegrany na boiskach Polski i Ukrainy. Drużyna Joachima Lowa w przypadku występu podczas Euro 2012 będzie bronić tytułu wicemistrzów Starego Kontynentu, bowiem w wielkim finale 2008 roku w Wiedniu to właśnie Niemcy ulegli Hiszpanom. 

Low wyznał, iż Gdańsk jest idealnym miejscem na bazę dla niemieckiej kadry. - Klimat tam jest doskonały, Gdańsk znajduje się nad morzem co pozwoli nam oczyścić umysły przed kolejnymi meczami. Decyzję dotyczącą bazy chcemy podjąć bardzo szybko - podsumował selekcjoner reprezentacji Niemiec.

el. do mistrzostw Europy. Poprzednie informacje:

Trapattoni chce nadal prowadzić reprezentację Irlandii

Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Irlandii, Giovanni Trapattoni, chciałby poprowadzić reprezentację Irlandii w Mistrzostwach Świata w 2014 roku w Brazylii. - Emerytura? Nawet o tym nie myślę. Jeśli Irlandzka Federacja Piłkarska będzie chciała przedłużyć ze mną umowę, to zgodzę się bez wahania. Jeśli nie, to poszukam innej pracy - powiedział Włoch. czytaj dalej »

FIFA i UEFA zawiesiły federację. Powód?

Nad Bośnią i Hercegowiną zawieszenie wisiało już wiele miesięcy, ale federacja nie chciała pójść na ustępstwa. Tymczasem władze światowego i europejskiego futbolu domagały się, by trzyosobowe władze zostały zastąpione jednym prezesem. Tak się nie stało, więc drużyna narodowa, zespoły i sędziowie nie mogą brać udziały w rozgrywkach. czytaj dalej »

Zamieszki po meczu el. Euro. Wielu aresztowanych

Po meczu Estonii z Serbią doszło do groźnie wyglądających zamieszek. Prowodyrami byli goście, którzy podobnie jak w meczu z Włochami, zachowywali się prowokacyjnie. Doszło do aresztowania 72 osób. czytaj dalej »

 

Dodaj swój komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Wpisy naruszające regulamin mogą być usuwane przez moderatorów.

Kalendarz

Styczeń 2021

PnWtŚrCzPtSoNd
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Tak tworzy się historia…

Najcześciej czytane

ostatni tydzień