Urugwajski obrońca w Liverpool FC

31 sierpnia 2011, 12:04

Liverpool FC dokonał kolejnego zakupu w letnim okienku transferowym. Piłkarzem "The Reds" został urugwajski obrońca Sebastian Coates.

Za 20-letniego defensora Liverpool FC zapłacił Nacionalowi Montevideo 7 milionów funtów.

Sam Coates po podpisaniu kontraktu powiedział, że wielkie znaczenie przy podjęciu decyzji miał fakt, że piłkarzem LFC jest jego rodak Luis Siarez. - Dzięki temu łatwiej będzie mi się zaaklimatyzować - stwierdził Coates.

Urugwajczyk to szósty piłkarz sprowadzony przez Liverpool FC w letnim okienku transferowym. Wcześniej "The Reds" ściągnęli Doniego, Charlie`ego Adama, Jose Enrique, Stewarta Downinga i Jordana Hendersona.

Liga angielska. Poprzednie informacje:

Chelsea zamierza sprowadzić gwiazdę Bayernu

Chelsea Londyn chce dokonać w letnim okienku transferowym jeszcze jednego wzmocnienia. I to nie byle jakiego. "The Blues" zamierzają złożyć ofertę za gwiazdę reprezentacji Francji i Bayernu Monachium. czytaj dalej »

Kolega Szczęsnego: On może być najlepszy

Od początku tego sezonu bez wątpienia fantastycznie prezentuje się Wojciech Szczęsny. Polski bramkarz jest doceniany przez swoich kolegów. czytaj dalej »

Arsenal bliski pozyskania reprezentanta Francji

Według angielskiej prasy Arsenal Londyn wyda część pieniędzy uzyskanych z transferów Samira Nasriego i Cesca Fabregasa. "Kanonierem" ma zostać pomocnik Stade Rennes i reprezentacji Francji Yann M`Vila. czytaj dalej »

 

Dodaj swój komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Wpisy naruszające regulamin mogą być usuwane przez moderatorów.