W Lechu wszyscy wściekli na wyniki losowania

25 czerwca 2012, 18:25; źródło: Lech Poznań

W Lechu Poznań nikt nie jest zadowolony z losowania pierwszej rundy eliminacyjnej Ligi Europy. Kolejorz będzie musiał udać się w daleką podróż do Kazachstanu.

- Czeka nas długa podróż. To jest Kazachstan przy granicy chińskiej, czyli jakieś siedem-osiem godzin lotu wraz z międzylądowaniem i na pewno zdecydujemy się na czarter. Nic jednak nie poradzimy na takie losowanie i musimy się z tym po prostu uporać pod względem organizacyjnym - powiedział Karol Klimczak, prezes klubu.

- To zdecydowanie najtrudniejszy z rywali, na którego mogliśmy trafić. Decyduje o tym przede wszystkim odległość, zmiana strefy czasowej i temperatury, jak również fakt, iż nie mamy możliwości obserwacji tego zespołu przed pierwszym spotkaniem. Koszty związane z dotarciem do odległego o ponad 5500 km Tałdykorganu spowodują, że większość naszych kibiców będzie musiała zrezygnować z wyjazdu. Niestety, również układ spotkań nie jest dla nas korzystny - dodał Mariusz Rumak, trener Lecha.

Liga Europy. Poprzednie informacje:

Mazurek: Dobre losowanie dla Legii

W II rundzie eliminacyjnej Ligi Europy Legia Warszawa zagra ze zwycięzcą z pary Metalurgs Lipawa (Łotwa) - SP La Fiorita (San Marino). Dyrektor sportowy stołecznego klubu jest zadowolony z wyników losowania. czytaj dalej »

Polskie zespoły poznały rywali w el. LE

Lech Poznań i Ruch Chorzów rozpoczną rywalizację w eliminacjach Ligi Europy od drugiej rundy. Obydwa kluby poznały już rywali. czytaj dalej »

Przed Lechem Poznań bardzo daleka podróż

Od pierwszej rundy eliminacji Ligi Europy zmagania rozpocznie Lech Poznań. Przed Kolejorzem daleka podróż. czytaj dalej »

 

Dodaj swój komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Wpisy naruszające regulamin mogą być usuwane przez moderatorów.

Kalendarz

Czerwiec 2022

PnWtŚrCzPtSoNd
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Tak tworzy się historia…

Najcześciej czytane

ostatni tydzień