Alou Diarra zostanie piłkarzem Marsylii

29 czerwca 2011, 21:31; źródło: ASInfo

Olympique Marsylia poinformował o porozumieniu z Bordeaux w sprawie wykupienia pomocnika, Alou Diarry. Transfer 29-latka ma zostać sfinalizowany w ciągu najbliższych 48 godzin - informuje oficjalna strona klubu ze Stade Velodrome.

Żaden z klubów nie zdecydował się na ujawnienie warunków transferu Diarry. Francuskiej prasie udało się jednak dotrzeć do informacji, iż Marsylia wpłaciła klauzulę jaką miał pomocnik zapisaną w kontrakcie z Żyrondystami.

Liga francuska. Poprzednie informacje:

Szałachowski na testach w Lens

W piątek testy we francuskim RC Lens rozpoczął Sebastian Szałachowski. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to były zawodnik Legii Warszawa podpisze kontrakt we Francji. czytaj dalej »

Leonardo oficjalnie w PSG

Potwierdziły się wcześniejsze doniesienia na temat Leonardo. Brazylijczyk został już oficjalnie dyrektorem sportowym Paris Saint-Germain. czytaj dalej »

Aurelien Chedjou odrzucił ofertę Juventusu

Juventus Turyn jest bardzo aktywny na rynku transferowym. "Stara Dama" po nieudanym sezonie 2010/11 pozyskała już trzech zawodników: Pirlo, Zieglera i Pazienzę. Kolejnym wzmocnieniem miał być obrońca Lille, Aurelien Chedjou. Jednak według francuskich mediów defensor odrzucił ofertę Bianconerich. czytaj dalej »

 

Dodaj swój komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Wpisy naruszające regulamin mogą być usuwane przez moderatorów.