Obrońca Śląska jednak w Holandii?
31 maja 2012, 13:31
Temat transferu Piotra Celebana do Legii Warszawa upadł już jakiś czas temu i wydawało się, że jedyną opcją jest Fortuna Duesseldorf. Tymczasem po obrońcę zgłosił się zespół z Holandii, a są też oferty z innych krajów.
Polecamy także:
- Roda sprowadziłą kolejnego polskiego bramkarza
- Nowy kontrakt legendy PSV
- Maaskant trenerem klubu z Eredivisie
- Smolarek znowu musi szukać nowego klubu
- Van Bommel od nowego sezonu w PSV?
- Advocaat wraca do ojczyzny
- Ważny mecz dla Euzebiusza Smolarka
- Wygrana ADO Den Haag. Gol Smolarka
- Smolarek strzelił gola dla ojca
- Tytoń nie dał rady w meczu z Ajaksem
Celebanem zainteresowane jest Twente Enschede, szósty zespół Eredivisie w niedawno zakończonym sezonie. Jednak nie tylko Holendrzy chcą Celebana.
- Cały czas napływają oferty i zapytania z różnych lig. Najbardziej egzotycznym kierunkiem byłby Azerbejdżan, bo nawet stamtąd otrzymaliśmy sygnał, ale Piotrek ma ambicje grać w klasowym zespole. Bierzemy pod uwagę wyjazd tylko do mocnej pod względem sportowym ligi - mówi Marcin Kwiecień, menedżer zawodnika.
Nadal prawdopodobne jest pozostanie Celebana w Śląsku Wrocław, chociaż szanse na takie rozwiązanie są bardzo małe.
Liga holenderska. Poprzednie informacje:
Nowy kontrakt legendy PSV
Kolejny sezon w PSV Eindhoven spędzi Wilfred Bouma. Holender przedłużył swój kontrakt do końca czerwca 2013 roku. czytaj dalej »
Maaskant trenerem FC Groningen
Nową pracę znalazł Robert Maaskant. W przyszłym sezonie Holender będzie pracował w swojej ojczyźnie. czytaj dalej »
Smolarek znowu musi szukać nowego klubu
Niestety Euzebiusz Smolarek znowu musi szukać nowego klubu. Polski napastnik nie zostanie w ADO Den Haag. czytaj dalej »
Tagi:
Najnowsze informacje
więcej newsów »- 15:11 Polska: Straka na dłużej w Chorzowie
- 14:41 Polska: Kolejne wzmocnienie Ruchu Chorzów
- 13:18 Polska: Gawęcki zagra w lidze norweskiej
- 12:55 I liga: Stawowy szuka ambitnych piłkarzy
- 11:40 Euro: Najnowszy ranking FIFA
- 10:10 Polska: Voskamp ostro skrytykował Lenczyka
- 09:37 Polska: Żewłakow: Pomyłki mogą się przytrafiać
- 16:56 Polska: Trzy mecze Śląska w Chorwacji
- 15:21 LM: Wzmocnienie rywala Śląska Wrocław
- 14:16 LE: Piłkarze Lecha zgłoszeni do LE
Kalendarz
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ||||||
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
30 | 31 |
