Polak w sztabie szkoleniowym Czerwonych Diabłów

3 stycznia 2012, 12:00; źródło: Przegląd Sportowy

Zatrudnienie w 1.FC Kaiserslautern znalazł Artur Płatek. 41-letni trener znalazł się w sztabie szkoleniowym.

Jednym z zadań Płatka będzie pomoc w zaaklimatyzowaniu się Jakubowi Świerczokowi.

- Pomagam Kubie urządzić się w nowym klubie, nowym mieście. W drużynie jest mój dobry znajomy, brazylijski obrońca Rodnei, z którym pracowałem w Jagiellonii. Właśnie z Białegostoku Rodnei ruszył robić karierę w Niemczech - powiedział Płatek.

Liga niemiecka. Poprzednie informacje:

Berbatow nie wróci do Bayeru Leverkusen

Dimitar Berbatow w Bayerze Leverkusen? Taki scenariusz wykluczyły władze niemieckiego klubu. czytaj dalej »

Świerczok pewny transferu do Niemiec

Od kilku tygodni w Polsce media żyją transferem Jakuba Świerczoka. Młody snajper jest przekonany, że przejdzie do 1.FC Kaiserslautern. czytaj dalej »

Smuda: Niech Matuszczyk zmieni klub

Podczas Euro 2012 Franciszek Smuda chciałby postawić na Adama Matuszczyka. Jednak jego ulubieniec nie gra regularnie w Kolonii. czytaj dalej »

 

Dodaj swój komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Wpisy naruszające regulamin mogą być usuwane przez moderatorów.