Oni mogą zastąpić Joachima Loewa
27 grudnia 2010, 15:47
Trenerzy dwóch rewelacji Bundesligi, Borussii Dortmund i FSV Mainz, są według Joachima Loewa głównymi kandydatami do zastąpienia go na stanowisku selekcjonera reprezentacji Niemiec. Chodzi o Juergena Kloppa i Thomasa Tuchela.
Polecamy także:
- Trener Bayernu może spać spokojnie
- Lewandowski w czołówce kolejnego plebiscytu
- MU nie rezygnuje z Lewandowskiego
- Dwie oferty za Lewandowskiego odrzucone
- H96 już nie chce pozyskać gracza Legii
- Grosskreutz marzy o grze w Anglii
- Juergen Klopp odmówił angielskiemu klubowi
- Wolski: Muszę porozmawiać z Lewandowskim
- BVB potwierdza: Chcemy Wolskiego
- Peszko bez klubu. Opuścił Koeln
- Klopp i Tuchel mogą samodzielnie poprowadzić drużynę narodową - powiedział Loew. - Obaj trenerzy podążają w obranym przez siebie kierunku i wiedzą dokładnie, czego chcą - dodał.
- Obaj postępują według własnej filozofii, ponadto są bardzo rygorystyczni i odnoszą sukcesy. Kiedy rozmawiam z każdym z nich mam wrażenie, że mają jakąś wizję tego, w jakim kierunku ma rozwijać się klub, który prowadzą - zaznaczył Loew, który przejął kierowanie kadrą od Juergena Klinsmanna po Mistrzostwach Świata w 2006.
- Wiek? Nie uważam, by pomagał lub przeszkadzał w pracy trenerskiej. Ważne są metody i to, czy dany trener umie zbudować sobie autorytet - podsumował Loew.
Liga niemiecka. Poprzednie informacje:
Gwiazda Borussii pod lupą Realu
Shinji Kagawa to prawdziwe objawienie tego sezonu. Japończyk czaruje swoją grą, co zwróciło uwagę nie tylko w samych Niemczech. Ostatnio gracza Borussii Dortmund obserwowało wiele klubów, a ostatnio grę piłkarza śledził skaut Realu Madryt. czytaj dalej »
Demichelis wypożyczony do Malagi
Potwierdziły się wcześniejsze doniesienia prasowe - Martin Demichelis od stycznia będzie bronił barw hiszpańskiej Malagi. Bayern Monachium wypożyczył Argentyńczyka do końca sezonu. czytaj dalej »
Puchar Azji szansą Lewandowskiego?
Selekcjoner reprezentacji Japonii, Alberto Zaccheroni, podał skład na zbliżający się Puchar Azji. W kadrze "Niebieskich Samurajów" znalazł się m.in. Shinji Kagawa z Borussii Dortmund. czytaj dalej »
Najnowsze informacje
więcej newsów »- 16:47 Euro: Kolejny zawodnik wypadł z rosyjskiej kadry
- 14:41 Anglia: Dwaj piłkarze na wylocie z Chelsea
- 13:28 Anglia: Kto będzie trenerem Chelsea?
- 13:07 Polska: Głowacki bardzo blisko Wisły Kraków
- 11:48 Euro: Hiszpańskie media: Wasilewski nie zagra na Euro?
- 11:30 Niemcy: Trener Bayernu może spać spokojnie
- 10:23 Euro: Rybus chce się wypromować na Euro 2012
- 10:13 Polska: Paweł Janas odchodzi z Lechii Gdańsk
- 09:44 Euro: Surowa kara dla Tomaszewskiego?
- 08:49 Anglia: Fabiański myśli o Euro, a jego agent rozmawia z...
Najcześciej czytane
ostatni tydzień- Ronaldo: Jestem lepszy od Messiego
- Włoski klub odrzucił ofertę Manchesteru United
- Kolejny bogaty sponsor Ruchu
- "Didi did it!" - czyli media po finale LM
- Fabiański trafi do lokalnego rywala Arsenalu?
- Dwie oferty za Lewandowskiego odrzucone
- Gago nie chce wracać do Realu
- Kolejna kompromitacja Joanny Muchy
- Rewolucja w Lechii Gdańsk
- Wolski: Muszę porozmawiać z Lewandowskim



