Eljero Elia trafi do Valencii?

9 maja 2011, 18:05

Pomocnik Hamburgera SV, Eljero Elia, po sezonie może zmienić otoczenie. Jednym z klubów, które interesują się utalentowanym reprezentantem Holandii, jest Valencia.

Elia jest zawodnikiem HSV od 2009 roku. W obecnym sezonie Bundesligi wystąpił w 23 spotkaniach, strzelając dwie bramki. Skrzydłowy reprezentacji Holandii liczy na transfer podczas letniego okienka transferowego.

Wszystko wskazuje na to, że Elia trafi do Valencii, która chętnie zakontraktowałaby pomocnika zwłaszcza, że z Estadio Mestalla mogą odejść Vicente i Joaquin. W takiej sytuacji "Nietoperze" pozostałyby bez klasowego skrzydłowego.

Liga niemiecka. Poprzednie informacje:

18-letni Niemiec zostanie w Dortmundzie

Mario Goetze to jedno z odkryć sezonu 2010-11 w Bundeslidze. Zaledwie osiemnastoletni pomocnik wystąpił w 32 meczach w barwach Borussii Dortmund, mocno przyczyniając się do zdobycia mistrzostwa Niemiec przez "Żółto-Czarnych". czytaj dalej »

Transfery: Nuri Sahin piłkarzem Realu Madryt

Koniec spekulacji na temat przyszłości Nuriego Sahina. Piłkarz Borussii Dortmund oficjalnie związał się z Realem Madryt. "Królewscy" niemieckiemu klubowi zapłacili za utalentowanego pomocnika dziesięć milionów euro. czytaj dalej »

Piłkarze 1.FC Koeln świętowali do rana

Piłkarze 1.FC Koeln mają już zapewnione utrzymanie w Bundeslidze. "Kozły" wygrały z Eintrachtem Frankfurt i w weekend piłkarze ekipy z Kolonii rozpoczęli świętowanie. czytaj dalej »

 

Dodaj swój komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Wpisy naruszające regulamin mogą być usuwane przez moderatorów.