Babić zamyka drzwi Krzynówkowi

27 stycznia 2009, 20:14; źródło: ASInfo

Marko Babić został piłkarzem Herthy Berlin. 27-letni reprezentant Chorwacji do stolicy Niemiec trafi na zasadzie wolnego transferu. Chorwat powróci do Bundesligi po dwóch latach przerwy. Zanim trafił do Betisu Sewilla, przez siedem lat bronił barw Bayeru Leverkusen.

- Nie mogę się doczekać nowego wyzwania i powrotu na niemieckie boiska. Dam z siebie wszystko, aby pomóc Herthcie w realizacji celów - cieszył się chorwacki pomocnik.

- Jesteśmy dumni z tego, że udało nam się zakontraktować Marko Babicia, który w naszej lidze jest znany dzięki dobrym występom w Bayerze. To bardzo doświadczony piłkarz - powiedział menedżer generalny Herthy Dieter Hoeness.

Drużyna ze stolicy Niemiec od pewnego czasu szukała lewego pomocnika. Jednym z celów transferowych klubu był ponoć Jacek Krzynówek. Transfer Babicia zatrzasnął Polakowi drzwi do Herthy.

Liga niemiecka. Poprzednie informacje:

Afrykańczyk zastępcą Ibisevicia

Boubacar Sanogo podpisał półroczny kontrakt z Hoffenheim. Afrykańczyk od 2007 roku jest piłkarzem Werderu Brema. Wypożyczenie Sonogo do Hoffenheim jest odpowiedzią na kontuzję najlepszego strzelca drużyny - Vedada Ibisevicia. Bośniak jakiś czas temu zerwał więzadła w kolenie i nie będzie mógł grać do końca sezonu. czytaj dalej »

Krzynówek blisko Herthy

Jak podaje oficjalna strona Herthy Berlin, możliwe, że jeszcze tej zimy do Herthy Berlin trafi Jacek Krzynówek, który nie ukrywa, że chce opuścić Wolfsburg. Szefowie klubu ze stolicy usilnie poszukują lewego pomocnika, a do wznowienia rozgrywek Bundesligi pozostał zaledwie tydzień. Głównym kandydatem na tą pozycję miał być Marko Babić z Betisu Sewilla, ale trener Lucien Favre nie jest przekonany do usług Chorwata. czytaj dalej »

Prawie 27 milionów za Diego

Manchester City wysłał do Werderu Brema oficjalną ofertę kupna lidera niemieckiej drużyny - Diego. Anglicy zaoferowali za Brazylijczyka 26,5 miliona euro. Jeżeli doszłoby do transferu, na konto piłkarza wpływałaby rocznie kwota rzędu 10 milionów euro! czytaj dalej »

 

Dodaj swój komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Wpisy naruszające regulamin mogą być usuwane przez moderatorów.