Cisowianka oficjalnym partnerem reprezentacji Polski

9 grudnia 2010, 15:17; źródło: pzpn.pl

Woda mineralna Cisowianka zostałą oficjalnym partnerem reprezentacji Polski. Współpraca między obiema stronami została rozpoczęta przy okazji towarzyskiego spotkania Biało-Czerwonych z Wybrzeżem Kości Słoniowej, 17 listopada.

Piłkarze będą pić Cisowiankę w trakcie przygotowań do mistrzostw Europy, a także w trakcie ich trwania. Polska woda towarzyszyć im będzie na treningach oraz w czasie rozgrywania meczy, natomiast banery reklamowe Cisowianki będą obecne przy okazji każdego spotkania Biało-Czerwonych.

- Cieszymy się, że tak znakomita marka, jaką jest Cisowianka, zgodziła sie prznieść swoje wartości do sportu. Liczymy na to, że piłka nożna w naszym kraju również będzie wizytówką Polski, tak jak Cisowianka – powiedział Grzegorz Lato, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej. 

Mecze towarzyskie. Poprzednie informacje:

Wiemy, z kim zagra Brazylia

Brazylijska Federacja Piłkarska (CBF) poinformowała, iż w przyszłym roku "Canarinhos" zagrają w meczach towarzyskich z Francją, Holandią i Niemcami. czytaj dalej »

Kikut: Nie jestem zaskoczony powołaniem

- Z pewnymi wahaniami grałem w tej rundzie nieźle, więc powołaniem zaskoczony nie byłem. Chociaż trochę się zdziwiłem - przyznał Marcin Kikut przed odlotem reprezentacji Polski do Turcji. W piątek wieczorem w Antalyi Biało-Czerwoni zagrają towarzysko z Bośnią i Hercegowiną. czytaj dalej »

"To zasługa trenera Probierza"

- Kilka razy byłem już powoływany przez dziennikarzy. Tak więc zaskoczony nie byłem, ale zdziwiony trochę tak. To zasługa trenera Probierza, u którego bardzo się rozwinąłem - powiedział skrzydłowy Jagiellonii Białystok przed odlotem na piątkowy mecz reprezentacji Polski w tureckiej Antalyi z Bośnią i Hercegowiną. czytaj dalej »

 

Dodaj swój komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Wpisy naruszające regulamin mogą być usuwane przez moderatorów.

Kalendarz

Lipiec 2020

PnWtŚrCzPtSoNd
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Tak tworzy się historia…

Najcześciej czytane

ostatni tydzień