Kolejny skandal, mecz w Gdańsku odwołany?

20 maja 2011, 09:30

Niestety wszystko wskazuje na to, że czeka nas kolejny skandal w polskim futbolu. Działacze francuskiej federacji mają wiele zastrzeżeń do obiektu w Gdańsku, który przypomina plac budowy. Francuzi domagają się odwołania albo przeniesienia meczu z Polską, który zaplanowany jest na 9 czerwca.

W tej sprawie francuska strona chce wystosować specjalny list do UEFA. - Mówili o takim piśmie, że wniosą swoje uwagi i obawy. W pewnych miejscach rzeczywiście jest to plac budowy - przyznała dla Radia ZET Agnieszka Olejkowska, rzeczniczka PZPN.

Gdyby jednak doszło do meczu w Gdańsku, to może on odbyć się bez kibiców. Obiekt nie otrzyma pozytywnej opinii policji.

Mecze towarzyskie. Poprzednie informacje:

Polska bez zmian w rankingu FIFA

Nie zmieniła się pozycja reprezentacji Polski w rankingu FIFA. Według najnowszego notowania, które opublikowane zostało w środę, biało-czerwoni nadal są na 71.miejscu. czytaj dalej »

Kadra Argentyny na mecze z Nigerią i Polską

Już 5 czerwca na stadionie Legii w Warszawie reprezentacja Polski zmierzy się z Argentyną. Sergio Batista ogłosił ostateczną kadrę na mecz z Nigerią oraz właśnie ekipą Franciszka Smudy. czytaj dalej »

Smuda powołał piłkarzy z klubów zagranicznych!

Znamy nazwiska zawodników z zagranicznych klubów, których powołał Franciszek Smuda na mecze z Argentyną i Francją. Po przerwie do kadry wraca Paweł Brożek. czytaj dalej »

 

Dodaj swój komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Wpisy naruszające regulamin mogą być usuwane przez moderatorów.

Kalendarz

Maj 2022

PnWtŚrCzPtSoNd
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Tak tworzy się historia…

Najcześciej czytane

ostatni tydzień