Polska (taktyka: 4-1-4-1)

Ukryj/Pokaż boisko

Relacja tekstowa live

minuta wynik opis

Polacy przeprowadzili kilka ładnych akcji, ale nie potrafili żadnej z nich zamienić na bramkę. Najlepszą sytuację zmarnował Robert Lewandowski, który w drugiej części gry znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Ostatecznie po wyrównanym spotkaniu utrzymał się bezbramkowy remis. Dziękujemy za uwagę!

90+3' 0:0

Koniec spotkania!

90+3' 0:0 Loukas Vyntra (Grecja) - strzał niecelny

Vyntra mógł zdobyć bramkę! Obrońca gospodarzy był na czwartym metrze, ale fatalnie kiksuje i piłka po jego uderzeniu przelatuje wysoko nad poprzeczką!

90+3' 0:0 (Grecja) - rzut rożny

Jedna z ostatnich akcji w tym meczu.

90+2' 0:0 Nikos Liberopoulos (Grecja) - faulował :: Rafał Murawski (Polska) - faulowany
90+1' 0:0 (Polska) - rzut rożny
90+1' 0:0 Kamil Grosicki (Polska) - strzał celny

Grosicki schodzi do środka boiska i strzela na bramkę z 25 metrów. Jego uderzenie leci w światło bramki i z wielkim trudem Chalkias przenosi futbolówkę nad poprzeczką!

90' 0:0

Polacy ponownie tracą piłkę w środkowej strefie boiska.

87' 0:0 yellow Nikos Liberopoulos (Grecja) - żółta kartka

Żółta kartka za dyskusję z sędzią.

85' 0:0

Kucharczyk dobrze przedarł się lewą stroną boiska i stara się dograć piłkę do Grosickiego, ale uczynił to trochę niecelnie i futbolówkę przejmuje bramkarz Grecji.

84' 0:0 substitutes Michał Kucharczyk (Polska) - wejście zawodnika :: Robert Lewandowski (Polska) - zejście zawodnika
83' 0:0 substitutes Roger (Polska) - wejście zawodnika :: Ludovic Obraniak (Polska) - zejście zawodnika
82' 0:0

Polska została zepchnięta pod swoje pole karne i nie jest w stanie opuścić własnej połowy.

80' 0:0 Nikos Liberopoulos (Grecja) - faulował :: Dariusz Dudka (Polska) - faulowany

Dudka przerywa akcję ofensywną.

77' 0:0 substitutes Dimitris Salpingidis (Grecja) - wejście zawodnika :: Ioannis Fetfatzidis (Grecja) - zejście zawodnika
77' 0:0 substitutes Vasilis Torosidis (Grecja) - wejście zawodnika :: Georgios Samaras (Grecja) - zejście zawodnika
77' 0:0 substitutes Kamil Grosicki (Polska) - wejście zawodnika :: Sławomir Peszko (Polska) - zejście zawodnika
75' 0:0 Maciej Sadlok (Polska) - strzał niecelny

Mocne i bardzo niecelne uderzenie Sadloka z lewej strony boiska z ponad 25 metrów.

74' 0:0 substitutes Kostas Katsouranis (Grecja) - wejście zawodnika :: Giorgios Karagounis (Grecja) - zejście zawodnika
73' 0:0 Robert Lewandowski (Polska) - faulował :: Avraam Papadopoulos (Grecja) - faulowany

Lewandowski starał się przedrzeć w pole karne, ale nie dał rady czysto wygrać rywalizacji.

72' 0:0 Jakub Błaszczykowski (Polska) - faulował :: Sotiris Ninis (Grecja) - faulowany
71' 0:0 Sławomir Peszko (Polska) - faulował :: Avraam Papadopoulos (Grecja) - faulowany
69' 0:0 Sławomir Peszko (Polska) - strzał niecelny

Peszko stara się indywidualnie zakończyć akcję, ale jego uderzenie nie jest w stanie zagrozić bramce rywala.

68' 0:0 (Polska) - rzut rożny

Niedokładne dośrodkowanie Obraniaka.

67' 0:0 substitutes Nikos Liberopoulos (Grecja) - wejście zawodnika :: Panagiotis Kone (Grecja) - zejście zawodnika
66' 0:0 Tomasz Jodłowiec (Polska) - faulował :: Georgios Samaras (Grecja) - faulowany

Faul na środku boiska.

63' 0:0 substitutes Tomasz Jodłowiec (Polska) - wejście zawodnika :: Michał Żewłakow (Polska) - zejście zawodnika
62' 0:0

Marcin Żewłakow opuszcza boisko. Było to pożegnalny mecz w barwach narodowych dla polskiego obrońcy.

61' 0:0 Dariusz Dudka (Polska) - faulował :: Pantelis Kafes (Grecja) - faulowany
61' 0:0

Piłkarze obu drużyn nie mogą wydostać się z środkowej strefy boiska.

58' 0:0 substitutes Sotiris Ninis (Grecja) - wejście zawodnika :: Kostas Mitroglou (Grecja) - zejście zawodnika
57' 0:0 (Grecja) - rzut rożny

Sadlok blokuje dośrodkowanie z prawej flanki.

55' 0:0 Loukas Vyntra (Grecja) - faulował :: Sławomir Peszko (Polska) - faulowany
54' 0:0 Panagiotis Kone (Grecja) - strzał niecelny

Próba odpowiedzi Grecji, po której Sandomierski wznowi grę od bramki.

52' 0:0

Polacy stosują wysoki pressing.

49' 0:0 Georgios Samaras (Grecja) - faulował :: Maciej Sadlok (Polska) - faulowany

Samaras zbyt agresywnie stara się zabrać piłkę Sadlokowi.

47' 0:0

Lewandowski wychodzi na sytuację sam na sam z bramkarzem, ale zbyt długo drybluje, a do tego zwleka z oddaniem strzału aż w końcu traci piłkę na rzecz obrońców! Polacy mogli objąć prowadzenie...

46' 0:0 substitutes Rafał Murawski (Polska) - wejście zawodnika :: Adrian Mierzejewski (Polska) - zejście zawodnika
46' 0:0 (Grecja) - rzut rożny
46' 0:0

Zaczynamy drugą połowę!

Polacy od dwudziestej minuty zaczęli dominować na boisku, ale pod koniec pierwszej połowy opadli z sił i go głosu zaczęli dochodzić gospodarze. Jak na razie utrzymuje się wynik bezbramkowy.

45+2' 0:0

Koniec pierwszej części gry!

45' 0:0

Pierwsza połowa potrwa jeszcze minutę.

43' 0:0 Pantelis Kafes (Grecja) - strzał niecelny

Polacy zepchnięci do defensywy! Na szczęście dla naszej reprezentacji Kafes przenosi piłkę nad poprzeczką!

42' 0:0 Kostas Mitroglou (Grecja) - strzał celny

Błąd defensywy po którym Mitrogolu staje oko w oko z Sandomierskim, ale bramkarz na co dzień występujący w Jagiellonii Białystok broni nogami groźne uderzenie!

41' 0:0 Sławomir Peszko (Polska) - faulował :: Georgios Samaras (Grecja) - faulowany
39' 0:0 Kostas Mitroglou (Grecja) - spalony
37' 0:0 Jakub Błaszczykowski (Polska) - faulował :: Avraam Papadopoulos (Grecja) - faulowany
37' 0:0

Zbyt długa piłka zagrana do Lewandowskiego. Futbolówkę przejmuje bramkarz.

34' 0:0

Biało-czerwoni coraz bardziej dominują w środku pola.

32' 0:0 Sławomir Peszko (Polska) - strzał niecelny

Ładna kombinacyjna akcja polaków! Błaszczykowski zagrywa piłkę z prawej strony pola karnego do niepilnowanego Peszki, ten oddaje uderzenie. Lewandowski stara się jeszcze strącić futbolówkę, ale ta ostatecznie minimalnie mija słupek bramki!

30' 0:0 Panagiotis Kone (Grecja) - strzał niecelny

Dobra kontra greków. Kone przyjął piłkę tuż przed polem karnym i starał się oddać techniczny strzał w okienko, ale za mocno się odchylił i nie trafia w bramkę.

27' 0:0 Ludovic Obraniak (Polska) - strzał niecelny

Po wyrzucie z autu piłka dociera do Obraniaka ustawionego na trzynastym metrze, niepilnowany pomocnik Polski nie potrafi oddać celnego uderzenia i przenosi futbolówkę ponad poprzeczką!

27' 0:0 Ludovic Obraniak (Polska) - strzał celny

Obraniak bezpośrednio uderza na bramkę i z problemami piłę odbija Chalkias!

26' 0:0 Georgios Samaras (Grecja) - faulował :: Dariusz Dudka (Polska) - faulowany

Kontra polaków zatrzymana przez faul na Dudce. Rzut wolny w okolicy 30 metra.

24' 0:0 Pantelis Kafes (Grecja) - strzał niecelny

Kafes stara się oddać strzał z pola karnego, jednak nie trafią w bramkę Sandomierskiego.

24' 0:0 (Grecja) - rzut rożny

Zablokowany strzał Samarasa wychodzi na rzut rożny.

21' 0:0 Robert Lewandowski (Polska) - strzał niecelny

Papadopoulos przerywa szarżę Peszki, ale piłka trafia do Lewandowskiego, który oddaje płaski strzał po ziemi. Futbolówka mija prawy słupek bramki o pół metra!

19' 0:0 Pantelis Kafes (Grecja) - faulował :: Sławomir Peszko (Polska) - faulowany

Kafes podcina Sławomira Peszko przed połową swojej drużyny.

18' 0:0 yellow Adrian Mierzejewski (Polska) - żółta kartka
18' 0:0 Adrian Mierzejewski (Polska) - faulował :: Giorgios Karagounis (Grecja) - faulowany

Ostro naciskany Karagounis. Mierzejewski otrzyma za to przewinienie żółty kartonik.

17' 0:0

Za daleko dograna piłka w pole karne i Robert Lewandowski nie jest w stanie przejąć futbolówki.

16' 0:0 (Polska) - rzut rożny

Piłka wybita na rzut rożny.

15' 0:0

Dudka przerywa akcję rozgrywaną przez greków.

12' 0:0 Georgios Samaras (Grecja) - faulował

Samaras przy próbie przyjęcia futbolówki pomógł sobie ręką.

11' 0:0 (Grecja) - rzut rożny

Dośrodkowanie w pole karne, ale górą Polacy.

10' 0:0 Kostas Mitroglou (Grecja) - strzał celny

Mitroglou uderzył z 25 metrów, futbolówka leciała w samo okienko, ale świetnie futbolówkę obronił Sandomierski!

8' 0:0 Sławomir Peszko (Polska) - faulował :: Giorgios Karagounis (Grecja) - faulowany

Faul w środkowej strefie boiska.

7' 0:0 Robert Lewandowski (Polska) - spalony

Zagranie na lewą stronę do Lewandowskiego, a ten na spalonym.

5' 0:0 Dariusz Dudka (Polska) - faulował :: Ioannis Fetfatzidis (Grecja) - faulowany

Tym razem faulował Dudka.

4' 0:0 yellow Sławomir Peszko (Polska) - żółta kartka

Żółta kartka już w 4. minucie dla naszego prawoskrzydłowego.

3' 0:0 Sławomir Peszko (Polska) - faulował :: Panagiotis Lagos (Grecja) - faulowany

Peszko faulował przy linii bocznej Lagosa.

2' 0:0 Pantelis Kafes (Grecja) - faulował :: Jakub Błaszczykowski (Polska) - faulowany