"Wiemy, jak wykorzystać słabość Polski"

8 czerwca 2012, 16:58

Reprezentacja Grecji zagra w meczu otwarcia Euro 2012 z Polską. Selekcjoner Greków twierdzi, że ma plan na spotkanie z biało-czerwonymi.

- Szanujemy polską reprezentację, to bardzo dobra drużyna ze świetnymi piłkarzami. To do mnie należy, aby wybrać odpowiednie rozwiązania, by wykorzystać ich słabości. Jeśli nie mielibyśmy mieli planu, jak wykorzystać słabości Polski, to nie byłoby nas tutaj. Moglibyśmy być na wakacjach. Będziemy walczyć o wygraną - stwierdził Fernando Santos.

- Uważam, że obrona jest kluczowa dla sukcesu tej drużyny. Chociaż oczywiście gra defensywna i ofensywna liczy się tak samo. Jestem zdania, że moja drużyna jest dobra zarówno w ofensywie, jak i defensywie. Gdybyśmy byli dobrzy tylko w obronie, nie byłoby nas tutaj - skomentował opinie na temat defensywnej gry Greków portugalski szkoleniowiec.

Mistrzostwa Europy. Poprzednie informacje:

Smicer: To Rosjanie są faworytami

W pierwszym meczu reprezentacja Rosji zagra z Czechami. Według wielu fachowców to właśnie Rosjanie są faworytami. czytaj dalej »

Obraniak: Nie jestem liderem kadry

Jednym z czołowych zawodników reprezentacji Polski jest Ludovic Obraniak. Pomocnik Bordeaux zaznacza jednak, że to inni piłkarze są liderami zespołu. czytaj dalej »

Santos: Możemy zdobyć puchar!

W sukces reprezentacji Grecji wierzy Fernando Santos. Selekcjoner naszych dzisiejszych rywali zna słabe strony Polaków. czytaj dalej »

 

Dodaj swój komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Wpisy naruszające regulamin mogą być usuwane przez moderatorów.

Kalendarz

Lipiec 2020

PnWtŚrCzPtSoNd
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Tak tworzy się historia…

Najcześciej czytane

ostatni tydzień