Błaszczykowski: Wszystko było na najwyższym poziomie

22 czerwca 2012, 08:57; źródło: TVN 24

Po porażce z Czechami Jakub Błaszczykowski wylewał swoje żale przed dziennikarzami. Kapitan kadry narzekał na to, że otrzymał zbyt mało wejściówek na mecze reprezentacji od PZPN.

Ponadto później wyszło na jaw, że kadrowicze walczyli z PZPN-em o jak najwyższe premie. To wszystko bardzo oburzyło opinię publiczną.

- Wszystko było przygotowane na najwyższym poziomie, nasza wina polegała na tym, że zawiedliśmy. Mieliśmy wszystko, czego było nam trzeba. Brakło jednak konkretnych decyzji i ustaleń. Podobnie jest w kwestii premii, to nie było tak, że kłóciliśmy się o większe pieniądze. Chcieliśmy, żeby pewne sprawy były jasno postawione i wyjaśnione - usprawiedliwia się teraz Błaszczykowski.

- Dawno nie było takiej drużyny, jak ta. Młoda i zgrana - podsumował obecną kadrę jej kapitan.

Mistrzostwa Europy. Poprzednie informacje:

Jest szansa na kuratora w PZPN?

Sensacyjne informacje na antenie Polskiego Radia podał Adam Godlewski. Podobno istnieje duża szansa na to, że do PZPN-u wejdzie kurator. czytaj dalej »

Reprezentacja Portugalii w najlepszej czwórce!

Mamy już za sobą pierwszy ćwierćfinał Euro 2012. Reprezentacja Portugalii zmierzyła się z Czechami. Zgodnie z oczekiwaniami wygrała ta pierwsza drużyna. czytaj dalej »

Kto nowym selekcjonerem? Fornalik lub Vogts!

W najbliższym czasie zapadną kluczowe decyzje dla przyszłości polskiego futbolu. PZPN wybierze nowego selekcjonera. czytaj dalej »

 

Dodaj swój komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Wpisy naruszające regulamin mogą być usuwane przez moderatorów.

Kalendarz

Maj 2022

PnWtŚrCzPtSoNd
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Tak tworzy się historia…

Najcześciej czytane

ostatni tydzień