Bierhoff skrytykował reprezentantów Polski

22 czerwca 2012, 10:54; źródło: Przegląd Sportowy

W reprezentacjach młodzieżowych Niemiec występowali Sebastian Boenisch i Eugen Polanski. Teraz obydwaj grają w seniorskiej kadrze Polski.

- Nie podoba mi się, że reprezentację można zmienić jeszcze w wieku dwudziestu kilku lat, tak jak zrobili to Boenisch i Polanski. Uważam, że skoro piłkarz mający dwa obywatelstwa w wieku 18 lat musi jedno z nich wybrać, to tak samo powinno być z drużyną narodową. Nie podoba mi się, że nagle reprezentant Niemiec może zostać reprezentantem Ghany - powiedział Olivier Bierhoff, menedżer niemieckiej kadry.

Mistrzostwa Europy. Poprzednie informacje:

Piechniczek krytykuje kandydaturę Vogtsa

W jednym z wywiadów Grzegorz Lato przyznał, że ma dwóch kandydatów na nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Prezes PZPN bierze pod uwagę Waldemara Fornalika i Bertiego Vogtsa. czytaj dalej »

Błaszczykowski: Wszystko było na najwyższym poziomie

Po porażce z Czechami Jakub Błaszczykowski wylewał swoje żale przed dziennikarzami. Kapitan kadry narzekał na to, że otrzymał zbyt mało wejściówek na mecze reprezentacji od PZPN. czytaj dalej »

Jest szansa na kuratora w PZPN?

Sensacyjne informacje na antenie Polskiego Radia podał Adam Godlewski. Podobno istnieje duża szansa na to, że do PZPN-u wejdzie kurator. czytaj dalej »

 

Dodaj swój komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Wpisy naruszające regulamin mogą być usuwane przez moderatorów.

Kalendarz

Maj 2022

PnWtŚrCzPtSoNd
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Tak tworzy się historia…

Najcześciej czytane

ostatni tydzień