Koźmiński: Byliśmy fatalnie przygotowani fizycznie

18 czerwca 2012, 10:48; źródło: Przegląd Sportowy

Po Euro 2012 wiele znanych ludzi ze środowiska piłkarskiego krytykuje Franciszka Smudę. Kolejną taką osobą jest Marek Koźmiński.

- Fizycznie byliśmy fatalnie przygotowani. Można powiedzieć, że z Grecją graliśmy pod dachem i było duszno. Z Rosją jakoś się udało, ale z Czechami? Nie dociera do mnie to, jakim cudem po 40 minutach zeszło z nas powietrze? - powiedział Koźmiński.

- Nie ma co szukać wymówek, byliśmy słabsi. Nie tylko od Czechów. Boli mnie to tym bardziej, bo oglądałem wszystkie mecze i na trybunach było naprawdę świetnie. W sobotę podczas hymnu aż mi ciarki po plecach przeszły, a kiedy na trybuny wjechała ta wielka flaga, byłem dumny, że jestem Polakiem - dodał Koźmiński.

Mistrzostwa Europy. Poprzednie informacje:

Probierz do kadry, Smuda do Wisły?

Kto zastąpi Franciszka Smudę na stołku selekcjonera reprezentacji Polski? Niewykluczone, że Michał Probierz, który w ten sposób... zwolniłby Smudzie miejsce w Wiśle. czytaj dalej »

Rosicky nie zagrał z Polską. A z Portugalią?

Tomas Rosicky walczył z czasem, by zagrać w meczu z Polską. Ostatecznie na murawie się nie pojawił i wszystko wskazuje, że nie pomoże też reprezentacji Czech w ćwierćfinale. czytaj dalej »

Prawie milion złotych dla Smudy

Otwarcie Franciszka Smudę krytykuje Tomasz Hajto. Obecnie szkoleniowiec Jagiellonii Białystok zarzuca selekcjonerowi, że ten myślał tylko o pieniądzach, a nie o dobrych wynikach. czytaj dalej »

 

Dodaj swój komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Wpisy naruszające regulamin mogą być usuwane przez moderatorów.

Kalendarz

Luty 2020

PnWtŚrCzPtSoNd
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
Tak tworzy się historia…

Najcześciej czytane

ostatni tydzień