Kręcina nadal będzie brał pieniądze z PZPN?

6 marca 2012, 17:11

Zdzisław Kręcina od listopada nie jest już sekretarzem generalnym Polskiego Związku Piłki Nożnej. Wciąż jednak pobiera pensję. Niewykluczone, że będzie to robił jeszcze dłużej.

Kręcina zamierza walczyć o kolejne pieniądze z PZPN. Były sekretarz generalny związku podważył sposób swojego odwołania. Według Kręciny wszystko odbyło się niezgodnie z procedurą, gdyż zabrakło komisji skrutacyjnej, która policzyłaby głosy.

Jeśli Kręcina wygra sprawę z PZPN to zgodnie z prawem zostanie odwołany ze stanowiska dopiero w tym roku. Wówczas zgodnie z zapisami kontraktu będzie pobierał pensję do końca 2013 roku. W umowie miał bowiem zapis, że po odwołaniu będzie pobierał pensję do grudnia... kolejnego roku.

Mistrzostwa Europy. Poprzednie informacje:

Perquis: Jestem załamany. Wierzę, że zagram na Euro 2012

Damien Perquis w niedzielę przeszedł operację złamanej ręki. Lekarze prognozują, że obrońca nie ma zbyt wielkich szans na występ podczas Euro 2012. - Jestem podłamany, ale wierzę, że zdążę - stwierdził Perquis. czytaj dalej »

Żewłakow po kontuzji Perquisa: Smuda wie, gdzie mnie szukać

Kontuzja ręki Damiena Perquisa stawia przed Franciszkiem Smudę przymus poszukania alternatywy, bowiem defensor został wyłączony z gry do końca sezonu. - Jeśli selekcjoner będzie chciał ze mną proozmawiać, to znajdzie do mnie kontakt - powiedział Michał Żewłakow. czytaj dalej »

Abramowicz w loży prezydenckiej podczas meczu Polska - Rosja

Roban Abramowicz z trybun Stadionu Narodowego obejrzy mecz Euro 2012 pomiędzy Polską i Rosją. Właściciel Chelsea Londyn zasiądzie w loży prezydenckiej. Za ten przywilej zapłacił sporą kwotę pieniędzy. czytaj dalej »

 

Dodaj swój komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Wpisy naruszające regulamin mogą być usuwane przez moderatorów.

Kalendarz

Czerwiec 2022

PnWtŚrCzPtSoNd
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Tak tworzy się historia…

Najcześciej czytane

ostatni tydzień