Kulikowski: Dałem Lacie łapówkę

14 marca 2012, 08:59

Grzegorz Kulikowski do spółki z Kazimierzem Greniem wywołali w listopadzie burzę wokół PZPN. Po ujawnieniu nagrań pracę stracił Zdzisław Kręcina, ówczesny sekretarz generalny związku. Okazuje się jednak, że istnieją też nagrania obciążające prezesa Grzegorza Latę.

- Jest tego sporo. Jak choćby nagrania, na których Zdzisław Kręcina i Grzegorz Lato przyjmują ode mnie pieniądze - wyznał Kulikowski w wywiadzie dla "Super Expressu".

Biznesmen część taśm przekazał już prokuraturze. Przyznał, że nie chciał ich ujawniać, gdyż bał się, że sam może mieć kłopoty.

- Prokuratura ma teraz nagrania, na których zarówno Lato, jak i Kręcina biorą pieniądze pod stołem - zapewnia.

Podkreśla równocześnie, że była to prowokacja, na którą wyłożył własne pieniądze. Kwoty nie podaje, ale zaznacza, że nie były to duże sumy. - Ale i tak się połaszczyli. Byli przekonani, że to łapówka od człowieka, który sprzedał PZPN ziemię pod budowę nowej siedziby - kończy Kulikowski.

Mistrzostwa Europy. Poprzednie informacje:

Boniek chce powrotu Boruca do kadry

Chociaż Franciszek Smuda wielokrotnie zapowiadał, że drzwi do kadry dla Artura Boruca są zamknięte, to wielu widzi bramkarza Fiorentiny w reprezentacji Polski. Do tego grona należy również Zbigniew Boniek. czytaj dalej »

Sebastian Boenisch znowu się leczy...

Czy jest jakiś sens zabierania Sebastiana Boenischa na Euro 2012? Obrońca Werderu Brema ma ponownie problemy z kolanem! czytaj dalej »

Napastnik Middlesbrough: Chciałbym zagrać na Euro 2012

Robert Lewandowski jest napastnikiem numerem jeden w reprezentacji Polski. Kogo Franciszek Smuda widzi, jako zmiennika "Lewego"? Kandydują Paweł Brożek, Ireneusz Jeleń... Nadzieję na powołanie ma też Lukas Jutkiewicz. czytaj dalej »

 

Dodaj swój komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Wpisy naruszające regulamin mogą być usuwane przez moderatorów.

Kalendarz

Czerwiec 2022

PnWtŚrCzPtSoNd
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Tak tworzy się historia…

Najcześciej czytane

ostatni tydzień