Nowak: Chcę prowadzić reprezentację Polski

2 lipca 2012, 10:15; źródło: Dziennik Polski

Swoich wielkich ambicji nie ukrywa Piotr Nowak. Od lat mieszkający w Stanach Zjednoczonych trener chce prowadzić reprezentację Polski.

- Jeżeli jako obcokrajowiec w USA, po zaledwie pięciu latach gry w Chicago Fire, nie miałbym odpowiednich kwalifikacji, to nigdy nie przeszedłbym rozmów kwalifikacyjnych w poważnych miejscach pracy. A przeszedłem takie cztery. To nie jest na takiej zasadzie, że przychodzisz, a oni mówią: "weźmy Nowaka, dajmy mu szansę". W Stanach, jak nic sobą nie reprezentujesz, nie dostaniesz pracy. Moje szkoleniowe CV jest bardzo przyzwoite - powiedział Nowak.

- Nie ukrywam, że chciałbym przejść rozmowę kwalifikacyjną z prezesem Grzegorzem Lato - dodał ambitny trener.

Mistrzostwa Europy. Poprzednie informacje:

Finał Euro 2012: Reprezentacja Hiszpanii przeszła do historii

Reprezentacja Hiszpanii przechodzi do historii, jako jedyna drużyna, która wygrała trzy wielkie turnieje z rzędu. La Roja bardzo pewnie wygrała z Włochami w wielkim finale w Kijowie. czytaj dalej »

Wyjściowe składy na wielki finał

Trenerzy obydwu reprezentacji podali już wyjściowe składy na wielki finał w Kijowie. Nie ma żadnych niespodzianek. czytaj dalej »

Długo zaczekamy na wielką imprezę?

W Polsce odbyła się jedna z najważniejszych imprez sportowych. Teraz na wielkie wydarzenie piłkarskie możemy trochę poczekać. czytaj dalej »

Tagi:

 

Dodaj swój komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Wpisy naruszające regulamin mogą być usuwane przez moderatorów.

Kalendarz

Czerwiec 2022

PnWtŚrCzPtSoNd
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Tak tworzy się historia…

Najcześciej czytane

ostatni tydzień