PZPN już wybrał. Nowym selekcjonerem będzie...

21 czerwca 2012, 12:40

Wszystko wskazuje na to, że PZPN już wybrał nowego selekcjonera. Ponad połowa członków zarządu PZPN jest zdecydowana zagłosować za kandydaturą Waldemara Fornalika.

Głównym zwolennikiem trenera Ruchu Chorzów jest Antoni Piechniczek, wiceprezes PZPN ds. szkolenia.

27 czerwca zarząd PZPN spotka się na obradach. Wówczas może zapaść decyzja o wyborze selekcjonera.

- Mamy mało czasu do eliminacji mundialu, dlatego zrobię wszystko, by Polacy poznali nowego selekcjonera w przyszłym tygodniu - mówi jeden z kluczowych członków zarządu, cytowany przez sport.pl.

Fornalik do reprezentacji może trafić bez większych przeszkód. W umowie z Ruchem Chorzów, w którym pracuje od trzech lat, ma zawarty zapis, który pozwala mu odejść do lepszego klubu lub reprezentacji.

Mistrzostwa Europy. Poprzednie informacje:

"Woleliśmy trafić na Hiszpanię niż Włochy"

Reprezentacja Francji przegrała ostatni mecz grupowy ze Szwecją i w ćwierćfinale Euro 2012 powalczy z Hiszpanią. - Woleliśmy mecz z Hiszpanią niż z Włochami - stwierdził niespodziewani Samir Nasri. czytaj dalej »

Kasperczak chętny do objęcia kadry

Kto poprowadzi reprezentację Polski po Franciszku Smudzie? Na giełdzie trenerskiej pojawia się coraz więcej nazwisk, a kolejni kandydaci deklarują chęć poprowadzenia kadry. czytaj dalej »

Boniek: Lato powinien odejść

Trwa debata na tematy przyszłości Grzegorza Laty. Zbigniew Boniek nie ma wątpliwości, że dotychczasowy prezes PZPN-u powinien odejść. czytaj dalej »

 

Dodaj swój komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Wpisy naruszające regulamin mogą być usuwane przez moderatorów.

Kalendarz

Maj 2022

PnWtŚrCzPtSoNd
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Tak tworzy się historia…

Najcześciej czytane

ostatni tydzień