Polanski: Chcemy uciszyć Tomaszewskiego

16 maja 2012, 18:02

Jan Tomaszewski nie jest, łagodnie mówiąc, zwolennikiem kilku kadrowiczów Franciszka Smudy. Kadrę "Franza" uważa za kadrę hańby. Byłemu bramkarzowi odpowiedział Eugen Polanski.

Pomocnik jest jednym z najbardziej atakowanych przez Tomaszewskiego. Były golkiper, a teraz poseł uważa bowiem, że Polanski, a także Boenisch, Obraniak, Perquis, nie powinni grać dla Polski. "Tomek" jest przeciwnikiem dawania paszportów graczom, którzy, według niego, nie są właściwie wcale związani z Polską...

Polanski odpowiedział na krytykę Tomaszewskiego na łamach "Super Expressu". - W ogóle mnie nie zna, nigdy ze mną nie rozmawiał, a mimo to plecie różne głupoty na mój temat. Przestanie gadać, gdy będziemy wygrywać. Uciszymy go zwycięstwami - stwierdził Polanski.

- Jestem szczęśliwy, że gram dla Polski - podkreśla. - Chcę wygrywać z tym zespołem. Długo się zastanawiałem, bo chciałem rozwiać wszelkie wątpliwości. To była dobra decyzja - deklaruje kadrowicz Smudy.

Mistrzostwa Europy. Poprzednie informacje:

Głowacki wraca do Polski

Już dłużej w Trabzonsporze występować nie będzie Arkadiusz Głowacki. Doświadczony obrońca wraca do Polski. czytaj dalej »

Kadra reprezentacji Anglii na Euro 2012

Selekcjoner reprezentacji Anglii - Roy Hodgson - ogłosił nazwiska powołanych piłkarzy na Euro 2012. Jest kilka niespodzianek, chociaż najlepsi zawodnicy otrzymali powołania. czytaj dalej »

List Piotra Boenischa do Tomaszewskiego

Coraz więcej ludzi ma dosyć krytyki ze strony Jana Tomaszewskiego. Do posła odniósł się Piotr Boenisch, ojciec reprezentanta Polski - Sebastiana. czytaj dalej »

 

Dodaj swój komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Wpisy naruszające regulamin mogą być usuwane przez moderatorów.

Kalendarz

Kwiecień 2020

PnWtŚrCzPtSoNd
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Tak tworzy się historia…

Najcześciej czytane

ostatni tydzień